I keď je už táto pôvabná sexica matkou dvoch detí, na postave sa jej to ani trochu nepodpísalo. Pravidelne cvičí, udržiava sa vo forme, zdravo stravuje a ako ona tvrdí, veľkú úlohu určite zohrávajú aj gény.Reč je o slovenskej modelke Andrei Verešovej (35), ktorá dlhodobo žije so svojou rodinou u našich západných susedov. Svoje pôvabné krivky tela neustále vystavuje na obdiv v dráždivých pózach, čím len dokazuje, že sa nemá rozhodne za čo hanbiť.

V týchto dňoch bola Andrea zaneprázdnená fotením kalendára na rok 2017 pre nové living centrum v Prahe a zdá sa, že zábery budú skutočne unikátne. Svedčí o tom fotka, ktorú úspešná Slovenka zverejnila na svojom Instagrame. Biely uterák má spustený tesne pod zadkom, čím ho ukazuje v celej svojej kráse. A ak sa na fotku zadívate pozornejšie, v odraze zbadáte aj jej obnažené prsia.

Zdroj / Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D