Čo najšialenejšie ste v živote urobili len preto, aby ste mohli mať se*? Ak ste sa nad touto otázkou ešte nezamýšľali, možno tak urobíte, keď si prečítate priznania niektorých mužov, ktorí sa na internete priznali k najidiotskejším veciam, aké boli ochotní obetovať kvôli nahej žene v spálni. 

“Mala frajera a keďže som zásadový človek, ktorý zadané obchádza oblúkom, nedobiedzal som veľmi do nej. No tak strašne sa mi páčila, že som z tých svojich zásad musel upustiť a zrazu sme sa ocitli nahí v posteli. Ústami som ju spravil priam ukážkovo, avšak keď som prišiel na rad ja, povedala mi, že nič nebude, pretože má chalana a keby sa ma dotýka, bolo by to podvádzanie.” (Max, 21)

Randil som s jednou holkou, no veľmi krátko. Po čase sa musela kvôli práci presťahovať na niekoľko mesiacov z Chicaga (kde som býval aj ja) do St. Louis. Asi po mesiaci žitia v novom meste mi písala, že má na mňa stále chuť. Potrebovala si ísť niečo vybaviť do Chicaga a v rámci šetrenia peňazí ma požiadala, či po ňu nemôžem prísť autom. Cesta trvala 8 hodín, no kvôli vidine s*xu som povedal “áno”. 8 hodín šoférovania tam a toľko isto naspäť nebolo takých strašných, ale keďže ja stále bývam u rodičov, dohodli sme sa, že keď si vybaví svoje veci v Chicagu, odveziem ju naspäť do St. Louis a rozdáme si to u nej. Po príchode do jej mesta mi povedala, že si to rozmyslela a že by sme sa už nemali ďalej stretávať. Tak som ako kretén šoféroval dokopy 32 hodín úplne zbytočne.” (Peter, 32)

“Začal som fajčiť cigarety. Babe, ktorá sa mi páčila, to prišlo príťažlivé. Po 3 mesiacoch sme sa rozišli a ja fajčím už 9 rokov. Nas*r si, Amanda!” (Joseph, 28)

“Z baru som odišiel s dievčaťom, ktoré bolo tak o dva body krajšie ako ja. Zobrali sme si taxík do jej bytu a už v aute sa poriadne rozvášnila. Keď sme prišli k nej, zistil som, že som si zabudol kondóm. Rýchlo som teda vybehol len v trenkách a tričku na benzínovú pumpu, kde som si kúpil poriadnu zásobu. Ešte stále opitý z baru som sa dotackal na jej ulicu, no zrazu som bol zúfalý. Všade bolo zhasnuté a nebol som si istý, ktorý dom patril jej. Nemal som jej číslo, tak som stál uprostred ulice ako debil a kričal som meno tej štetky. Nikto mi neodpovedal, tak som len chodil pomedzi domy a kričal. Po polhodine som to vzdal, zavolal som si taxík a vrátil sa domov. Vrátil som sa domov bez bundy, bez nohavíc a hlavne neuspokojený. Noc som zakončil tou najsmutnejšou masturbáciou vo svojom živote.” (Jacob, 28)

“Šoféroval som 5 hodín na letisko len preto, že mala moja kamoška 45 minút čas počas medzipristátia. Rozdali sme si to v aute na parkovisku. Ona sa spravila skôr a potom povedala, že jej nebude vadiť, keď si to dorobím sám, lebo už nemá čas. No poviem vám, mne to teda vadilo.” (Dany, 24)

“Mali sme prvé rande. Zaplatil som skutočné peniaze a pretrpel nekonečné minúty v kine na Twilight 2, možno si viete predstaviť, aké utrpenie to bolo. Moja partnerka neustále romanticky vzdychala a ja už som to nemohol vydržať. Bol som si istý, že už druhé rande nebude, tak som to zahral na istotu – dal som jej ruku pod sukňu a na moje prekvapenie reagovala pozitívne, takže sme sa spoločne v takmer prázdnom kine ručne dokončili.” (Patrick, 26)

Zdroj: Someecards | Foto: Pixels, Pixabay, YouTube, Flickr