Sexy žena na štvorkolke je doslova pastva pre pánske oči. Jednou z nich je aj študentka politológie Veronika Bačeková.Meno: Veronika Bačeková

Vek: 23

Bydlisko: Bratislava

Výška: 164 cm

Váha: 55 kg

Znamenie: Vodnár

Povolanie: študentka verejnej politiky a verejnej správy, práca v gastronómii

Obľúbené jedlo: krevetystvorkolka-3

Nie je zvykom, že baby jazdia na takýchto mašinkách. Ako si prišla k svojej Yamaha Raptor 700?

Od malička som sa zaujímala o autá a motorky. Pred letom, ako som zvažovala kúpu skútra do mesta, som pri hľadaní internetom natrafila na štvorkolky. Okamžite som sa zamilovala a vidina malého, no hlavne tichého miláčika sa zmenila na rapčiacu mašinu.

Čo pre teba znamená?

Čo pre mňa znamená? Je pre mňa vyjadrením slobody, adrenalínu a vetra vo vlasoch :-)

Na akých miestach ju zvykneš prevetrávať?

Väčšinou si naplánujem nejaký výlet. Vždy sa snažím nájsť nové miesta, nakoľko mám bádateľskú povahu. Ale keď vybehnem len na chvíľu, tak zvolím buď umelý kopec v Petržalke, dráhu pri Devínskej Novej Vsi alebo okolo Zemníku (Petržalka) smerom na Čunovo, Gabčíkovo.stvorkolka-1

Aký je tvoj najextrémnejší štvorkolkový zážitok?

Môžem povedať, že pre mňa je každá jedna jazda extrémnym zážitkom. Musíte predvídať tie najnepredvídateľnejšie situácie. Nie je sranda rútiť sa 140 km/h. Viacdenné tripy mimo Slovenska ešte nemám, ale aj tie plánujem. Mojím cieľom je prejsť Rumunsko. Ale ako extrémny zážitok by som spomenula, keď som bola na jar s kamarátom pozerať vyliaty Dunaj a preborili sme sa doňho aj s celou štvorkolkou. Museli sme ju vyťahovať v 12 stupňoch.

To bolo asi dosť zlé. Stalo sa ti ešte niečo v podobnom nepríjemnom duchu?

Ako každý, kto jazdí či už na motorkách alebo štvorkolách, aj ja mám za sebou, samozrejme, nejaké tie pády. Chvalabohu, nikdy nič vážne, len odreniny a modriny.

A čo údržba? Prezraď, ako sa staráš o svoju „hračku“.

Je to presne rovnaké ako údržba auta. Musíte meniť klasické veci, ako filtre, olej, gumy či brzdové platničky.stvorkolka-5

Čo nesmie chýbať pravej jazdkyni na štvorkolke?

Celá výstroj. Helma, celotelové chrániče, čižmy a moto oblečenie.

Vieš aj odhadnúť, koľko peňazí si už do tohto svojho koníčka investovala?

Fu… musím povedať, že je to drahé hobby, hlavne keď vám príde účet za servis :-)

Na čo ešte rada míňaš?

Viem sa poriadne opustiť, keď ide o kúpu topánok :-D Potom ešte rada utrácam na cestovanie.

Si atraktívna baba, ale keď ťa chlapi vidia na štvorkolke, tak im musia poriadne padať sánky. Alebo sa mýlim?

Mužov bude vždy priťahovať spojenie ženskej krásy so zvukom poriadneho motora. Ale to, či im padajú sánky povedať neviem, sústredím sa prioritne na jazdu.stvorkolka-2

Zvyknú ťa ako ženu v jazdení aj podceňovať?

Nikdy ma nezaujímali tzv. „ženské aktivity“, ako vysedávanie v obchodných domoch na kávičkách alebo lietanie po obchodoch. Väčšina mojich kamarátok sú vlastne chalani a berú ma ako rovnocennú. Čiže nie, nepodceňujú ma, práveže ma podporujú v tom, čo ma baví a občas sa smejú, že som lepšia ako oni.

Takže ani v rámci svojho hobby nemáš nejakú kamošku?

Zatiaľ som žiadnu partáčku na tento druh zábavy nenašla.

Aj tebe sa páčia muži, ktorí sa preháňajú na štvorkolkách?

Je dôležité mať spoločné záľuby, čiže ak niekto miluje rýchlosť a adrenalín, je u mňa na správnej adrese.stvorkolka-4

Čo ťa vie na chlapovi ešte zaujať?

Humor. Rozhodne humor. Je pre mňa dôležité, aby ma chlap vedel rozosmiať, aby každý jeden deň s ním bol iný a nepadol do stereotypu. A veľmi mi inklinuje, keď vie variť, je potetovaný a má sexy telo :-)

Čomu sa ešte rada venuješ?

Venujem sa thajskému boxu pod vedením bývalého reprezentanta Slovenska, Petra Petríka. Rovnako ako v gyme či fitku viem veľa času stráviť v mojej kuchyni vymýšľaním nových receptov.

Čo teda najradšej varíš?

To je naozaj ťažká otázka, nakoľko je to vždy niečo úplne iné. Ale asi medzi také topky patrí: hokaido polievka, alio olio, ale na môj štýl, husacie pečienky, krevety na všetky spôsoby… Vždy sa snažím každý recept upgradenúť na svoj štýl :-)IMG_4226

Aká je tvoja predstava o ideálnom živote?

Za vodou. Niekde v teplých krajinách si otvoriť vlastnú reštauráciu. Slovensko je síce mojou rodnou krajinou, ale rozhodne tu neplánujem ostať žiť. Zahraničie ponúka oveľa väčšie možnosti.

Aj sa ti to pomaličky plní?

Chýba mi už len chvíľka do ukončenia vysokej školy, čiže zatiaľ som v zahraničí bola len na sezónnych prácach. Po štúdiu sa môžem rovno vrhnúť na uskutočnenie mojich snov.

Foto: František Szöke

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.