Niektoré mladé slečny brigádujú za pokladňou, potom súložia opité na diskotéke a majú z toho veľké kulové. Iné mladé slečny sedia doma, aby ich náhodou niekto nepretiahol a potom na svojej počestnosti zarobia ťažké prachy. “Na štúdium”, väčšinou. Jasné.Istým spôsobom to chápeme, prečo prežiť prvý se* s niekým neskúseným, kto nevie ako na to. Radšej si zarobíte milióny a predýchate, že to bolo prvýkrát s chlpatým zazobaným úchylákom. No, vlastne až tak nechápeme. Na druhej strane, koľko musíte pracovať, aby ste zarobili toľko, koľko dali tieto slečny za jednu noc?
Prostitútky ticho závidia…

Natalie Dylan

Natalie je príkladom tej vzornej študentky, ktorá by aj chcela, ale nemá na to. V aukcii sa jej podarilo predať svoje panenstvo za slušných 3,7 milióna dolárov.

Natalie Dylan

Catarina Migliorini

Catarina sa snažila speňažiť svoju nepoškvrnenosť, keď mala 21. Rovnako ako Natalie, zvolila si formu aukcie. V prvom kole aukcie bola najvyššia ponuka iba 780 000 dolárov, čo sa však Katarínke nepáčilo a chcela viac. V druhom kole aukcie získala iba 440 000 dolárov. Haha. Celé to však “zabil” arabský milionár, ktorý nakoniec ponúkol 1,5 milióna dolárov.

Elizabeth Raine

Študentka medicíny sa predala za 801 000 dolárov. Na jej obhajobu, nie je úplná k**va, 35 % sľúbila nadácii, ktorá pomáha ženám v rozvojových krajinách. Svätica.

Elizabeth Raine

Graciela Yataco

Modelka z Peru, ktorá mala výnimočne čestné dôvody. Svoje panenstvo predala, aby mohla zaplatiť mamine účty za liečbu a podporu svojho mladšieho brata. 1,3 milióna dolárov by to pokryť mohlo a presne toľko za svoj prvý “štych” zinkasovala. Otázne je, či sa mamičke polepšilo, keď zistila, ako dcérka zarobila na účty.

Graciela Yataco

Rafaella Fico

Meno správne napovedá, že Rafaella pochádza z Talianska. Za svoju prvú noc zinkasovala jeden milión eur. V súčasnosti je šťastne vydatá a má dieťa. Obetavá matka, však?

Raffaella Fico

Názor si spravte sami. Predať svoje panenstvo chce určite poriadnu dávku sebazaprenia, ak máte aspoň kúsok charakteru. Obzvlášť, ak to robíte verejne ako tieto slečny.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.