Sociálna sieť a zoznamka Blindr sa už polroka teší čoraz väčšiemu záujmu nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku a stále viac naberá na popularite a získava si nových fanúšikov. Prečo je to tak? Dôvodom je najmä nový spôsob zoznamovania sa „naslepo“, kde sa prvotne neprezentujete svojím vzhľadom, ale svojim charakterom a vystupovaním (viac TU).Blindr v poslednej dobe prešiel niekoľkými zmenami a vylepšeniami, ktoré si vyžiadali aj sami používatelia. “Snažíme sa spolupracovať s používateľmi a dávame im možnosť verejne vyjadriť svoj názor na prípadné zmeny a vylepšenia funkcií celej sociálnej siete. Keďže je stále čo vylepšovať, sme týmto požiadavkám naklonení a sme vďační za každý komentár, ” prezradil Roman Holič, zakladateľ Blindru.

Okrem hlavnej funkcie celej sociálnej siete a zoznamky „rande na slepo“ má Blindr aj veľa iných spôsobov, ako sa zoznamovať, a tým spoznať ešte viac ľudí. Na Blindri sa konajú súťaže o hodnotné ceny, sú tu i výhody pre verných používateľov a vždy aktuálne témy na verejnom chate. Momentálne autori pracujú na mobilnej aplikácii, ktorá by mala vyjsť koncom leta.

Referencie používateľov Blindru:

„Ako fanúšik Blindru môžem povedať, že NIE som prekvapený, ako rýchlo sa táto nová sociálna sieť dostáva vyššie a vyššie. Nový spôsob efektívnejšieho a kvalitnejšieho zoznamovania sa cez internet o chvíľku prevalcuje ostatné zoznamky. “ (Michal)

„Výborná stránka a ešte lepší nápad. Chodím sem skoro každý deň.“ (Alena)

„Veľmi sa mi páči zoznamovanie sa cez rande naslepo. Je to vynikajúci spôsob, ako si nájsť niekoho, kto vám padne povahovo a nie len do oka.“ (Filip)

Vyskúšajte Blindr aj vy a podporte tento nádejný slovenský project registráciou, ktorá je úplne zadarmo. Viac na www.blindr.eu.