Keď sa muž rozhodne, že si pozrie nejaké péčko, zvyčajne dopredu vie, ktorú kategóriu navštívi. Sú však i takí, čo len bezducho prezerajú stránky s obsahom pre dospelých a hľadajú niečo nové. Vedeli ste, že existujú aj nezvyčajné kategórie péčka?VEGETARIÁNSKE PÉČKO

Zahŕňa ženy s obľubou strkať si do svojich otvorov kadejakú zeleninu. Najmä však tú, ktorá svojím tvarom pripomína penis. Najčastejšie ide o mrkvu, uhorky, cukety alebo baklažán. Dúfajme, že spomínaná zelenina nie je následne použitá na šalát.

 

MONSTER PÉČKO

Kde inde než v Japonsku mohol vzniknúť fenomén filmov pre dospelých, kde obludy znásilňujú bezbranné dievčatá. Môžu to byť draky, dinosaury, mimozemšťania, démoni. Je úplne jedno, o akú príšeru ide, dôležité je, nech je čo najviac odporná. Myslíte si, že sa počíta aj svokra?

EJAKULÁCIA NA FIGÚRKY

V Japonsku ešte na chvíľu zostaneme. Ako inak i tento štýl péčka našiel svoje útočisko v krajine vychádzajúceho slnka. Nadržaný Japonec si vezme voliteľnú figúrku, ktorá mu príde najpríťažlivejšia, najčastejšie sú to ženské postavy zo sveta fantasy príbehov a čo s ňou robí potom, vám hádam písať netreba. Vyplýva to už z názvu.

LAKTAČNÉ PÉČKO

Priťahuje mužov, ktorí zrejme neboli v mladosti z prś svojej matky nakojení dosť. Tento druh filmov pre dospelých zachytáva ženy dojčiace dospelých chlapov a ženy. Veď viete, mlieko v dnešnej dobe nie je lacná záležitosť a preto asi využívajú každú príležitosť, ako ho získať.

MENŠTRUAČNÉ PÉČKO

Existuje skupina ľudí, ktorých fascinuje pohlavný styk počas toho, ako má žena postreleného bobra, sedí na jahodách, prišli ju pozrieť komunisti atď… Veď predsa každý správny rytier musí mať meč od krvi, alebo skôr nie?

postreleny-bobor

Foto: giphy.com, deviantart.com, cavemancircus.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.