Výzva v jedení tých najpikantnejších čili papričiek sa prehnala cez YouTube a má na svedomí množstvo poškvrnených treniek. Najnovšou obeťou merania si síl v pojedaní pekelných papričiek je nahnevaný ryšavec, ktorý sa do*ral v priamom prenose a nepomohol mu ani výplach úst záhradnou hadicou!



Mnohí okúsili a následnej aj trpko oľutovali, že sa dali nahovoriť na výzvu v pojedaní toho najpálivejšieho čili na svete. Ohňostroj v ústach, žalúdku, ale aj v oveľa intímnejších útrobách tela okúsil tentokrát ryšavý chalan, na ktorého počine sa teraz baví celá YouTube komunita.

Michael, ako sa hlavný protagonista pálivého failu volá, už na začiatku videa priznáva, že je akýsi nervózny. To, že mu jeho šiesty zmysel našepkával správne, zrejme pochopil, keď si do úst vložil papričku a jeho tvár v ten moment začala dokonale ladiť s farbou jeho vlasov.

Chalan nezabudol predviesť ani stripríz, pri ktorom zistíte, že povera o tom, že amíci sú ozaj škaredí ľudia, sa nezakladá len na nejakých výmysloch. Následne schytil kanister s mliekom a po neúspešných pokusoch vyprostiť zo seba pálivého votrelca, začnete ryšavca úprimne ľutovať. S potom na tvári aj s hnedými trenkami sa príbeh vraj skončil na pohotovosti.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, pixabay