Posledný víkend som zažil vec, ktorej som ani sám neveril. Najskôr od radosti, aké to bolo ľahké, nasledujúce ráno od znechutenia, kam som sa to, do pekla, dostal. „Nie“ sa v ten večer nekonalo, skoro som si ho však povedal sám. Veď posúďte sami…

Podnik nabitý ľuďmi, tanečky, vodečky, Dobrá muzika, DJ hral ako pán. Vybrať sa na diskotéku bez partnerky je tá šťastnejšia voľba, nebudete predsa hrabať na starom piesočku, žiadne nové formičky v ňom nenájdete. Predo mnou tancovalo dievča. Nič extra, bruneta, nie zrovna modelka, na prvý pohľad milá. Zrazu bola blízko. Tancovali sme spolu tak, že telo na telo, kamarát. Chcel som sa jej zbaviť. „Viac ako se* odo mňa nečakaj,“ povedal som a dúfal, že ju to odradí. „Mne to nevadí,“ odpovedala a mne padla sánka.

Rýchly proces. „Chceš ísť preč?“ „Chcem.“ Kapurkový, bunda, daj sem ruku a čaute. „Ako sa voláš? Fakt to chceš?“ Pýtal som sa sám seba a vopred si čistil karmu zdvorilosťou. „Áno, vieš, môj bývalý…“. Viem, chápem, pomsta je sladká. Bozky, chutila fajn, akosi sa však príliš snažila. Nie moja, ja si ťa pobozkám, kde chcem, ty si môj úlovok. Blúzka dole, podprsenka bez zaváhania tiež. Tie hlúpe háčiky mám už dávno zmáknuté. Prsia nič moc, ale nevadí, dojčený som bol dostatočne, bomby nepotrebujem.

Čo to do pekla? Pomyslel som si, akosi ma všetky tie vodky dobiehali. V skratke, bol som na mol a tešil sa, že v nohaviciach nemám gumkáča. „Urob ma, urob ma,“ kňučala stále, ale, čo to do čerta? Ona nie je oholená. Ktorá ženská ide na párty a nechytí do ruky žiletku??? Prisahám, medzi nohami mala strnisko ako dvadsať ročný fagan na tvári. A že urob mi to jazykom, no to vieš, moja! Bozkával som ju, akože áno, chutíš mi. Vďaka bohu za moje šikovné prsty, neprítomnosť jazyka si ani nevšimla.

Vodka začína účinkovať trošku viac, ako by som chcel. Musím ju pretiahnuť, kým som schopný. Vlhká bola ako pokazená práčka, môžem ísť na to. Nech by bola akákoľvek, ten pocit, keď som ho do nej vrazil bol na nezaplatenie, ako vždy. Uži si to, ty štetka! Chytil som ju za zadok. Zdesenie číslo dva. Ona nemá ani len nohy oholené! Je síce január, ale toto je fakt moc. Čo spravíš? Zdrhneš? Dokončíš misiu, kvôli sebe, nie kvôli tej mrche, povedal som si v duchu.

Ráno tá trápna správa. „Bola som s tebou včera?“ No kiežby si nebola. „Jasné, bolo to skvelé,“ odpísal som a vyvracal sa z opice, zo znechutenia a pár dní trpel, či to dostane. Nepoučím sa…