Aj u našich protinožcov nájdeme kopec krásnych žien, no jedna rozhodne vyčnieva z davu. Reč je o modelke Renee Somerfield, ktorá si už na prvý pohľad získa pozornosť každého muža. Figúrka jak lusk, dokonale opálené telo, zmysel pre módu a krásny zadok, ktorý tak rada vystavuje na obdiv.Nádherná Austrálčanka nie je ako iné modelky, ktoré si pozornosť získavajú  zámernou náhodičkou, či škandálikmi. Ak sa pozriete na fotky Renee zistíte, prečo je jednou z najvyhľadávanejších modeliek nielen v Austrálii, ale aj vo svete. Zvodnosť z jej fotiek priam srší, no a krásne telo si udržiava pravidelným cvičením a navyše je zarytá vegánka. Objavila sa na obálkach známych pánskych magazínov ako napríklad MAXIM či Cosmopolitan.

Renee si zjavne užíva život plnými dúškami, čo naznačujú aj jej fotky, ktoré pochádzajú z luxusných a exotických prostredí. Austrálčanka zjavne obľubuje jazdu na bicykli, veď fotiek na ňom má asi viac než Peťo Sagan.

Renee Somerfield 1 Renee Somerfield 2 Renee Somerfield 3 Renee Somerfield 4 Renee Somerfield 5 Renee Somerfield 6 Renee Somerfield 7 Renee Somerfield 8 Renee Somerfield 9 Renee Somerfield 10 Renee Somerfield 11 Renee Somerfield 12 Renee Somerfield 13 Renee Somerfield 14 Renee Somerfield 15 Renee Somerfield 16 Renee Somerfield 17 Renee Somerfield 18 Renee Somerfield 19 Renee Somerfield 20

Zdroj: reneesomerfield.com, Youtube.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.