Denise Schaefer je mladučká 21-ročná modelka pochádzajúca z Peru, ktorá sa na modelingovej scéne objavila v roku 2013. Odvtedy jej hviezda stúpa závratnou rýchlosťou, dennodenne si získava srdcia tisícky mužov a, samozrejme, je inšpiráciou pre začínajúce modelky.Spomenuli sme, že kráska Denise Schaefer  pochádza z Peru, ale aktuálne žije v americkej Kalifornii, kde si plní svoj sen modelky. Pôsobí pod taktovkou agentúry LA Models. Jej Instagram konto nadobudlo za krátky čas vysoké čísla a dnes ju sleduje na tejto sociálnej sieti s fotografiami viac ako 114 tisíc fanúšikov.

Na pozore by sa mali mať aj všetci, tí ktorí milujú počítačové hry. Denise je totižto veľkou milovníčkou hier. Rada si zahrá napríklad The Sims, tiež ju baví FIFA a určite by sa vám pochválila aj rekordom v hre Temple Run, kde nahrala viac ako 15 miliónov bodov. Nuž, čo na to povedať, dokonalé spojenie pre muža = počítačové hry + hriešne dokonalá postava!

Denise Schaefer 5

Denise Schaefer 7 Denise Schaefer 6 Denise Schaefer 4 Denise Schaefer 3 COYPRIGHT-2014-Denise-by-Jeffrey-Chan-9 COYPRIGHT-2014-Denise-by-Jeffrey-Chan-4 Denise Schaefer 2 Denise Schaefer 1 Denise Schaefer COYPRIGHT-2014-Denise-by-Jeffrey-Chan-2

Foto: Jeffrey Chan, Instagram, c-heads

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.