Každodenne sa na nich pozeráme v televízii, ale nevieme, čo taká práca moderátora/redaktora obnáša.  Redaktor musí byť na reportáž plne pripravený, byť oboznámený s témou a vedieť sa vyjadrovať. Očividne majú toho niekedy dosť aj oni a prejaví sa to na ich vyjadrovaní. Brepty, nadávky, jazykolamy a v neposlednom rade zaujímavý slovník ľudí z reportáže – to sú nástrahy, ktoré keď odprezentujete v priamom prenose, stanú sa hitom internetu!Legendárna reportáž plná nadávok od Václava Bevelagua, ktorý sa mimochodom preslávil účinkovaním v gayporne. Vysielanie nebolo plánované a Vašo sa chystal na reportáž v daždivom počasí. Nuž, stalo sa a stálo ho to job v televízii.

Známy moderátor televíznych novín Patrik Švajda nám predviedol 20-sekundový výstup, ktorý nedával hlavu ani patu a tiež poradie relácií nedávalo zmysel. Aj moderátori v tom niekedy majú hokej.

Eňa Vacvalová nevedomky vyslovila slovnú hračku a pohotový pán Lasica jej to ihneď dal pocítiť. Všetci sme sa dobre pobavili.

Moderátorovi RTVS sa podaril skvelý kúsok. Namiesto slova evakuácia začínal s ejakuláciou, ale našťastie sa však včas opravil. Každý vedel o čo ide, je len otázkou na čo práve prebiehalo v mysli moderátora, keď sa tak chcel vyjadriť?

Moderátorke Márii Chrenekovej-Pietrovej sa trošku poplietol jazyk a na miesto frázy na Spiši povedala na Spiči. Všetci duchaprítomní internetoví fanatici okamžite urobili z toho boom, a tak sa táto hláška veľmi rýchlo rozšírila. Dokonca vznikli aj hudobné remixy pre túto hlášku.

Pán, ktorý účinkoval v nasledujúcej reportáži, mal v tom jasno – pri páde stromu sa dosral!

Toto asi nečakala ani štáb, ktorý reportáž pripravoval. Papagáj Čibo ochotne zaspieval, porozprával sa s redaktorkou, no už asi mal dosť natáčania a štáb poslal kade ľahšie so slovami: PAKUJ DO PI*E!

Zdroj: Youtube