Človek by sa nikdy nemal hanbiť za to, kým je a odkiaľ pochádza. Najmä ak je z kraja, ktorý je obklopený krásnou prírodou a ešte krajšími ženami, a takým východné Slovensko určite je. Chalani zo skupiny NaRaZ sú si veľmi dobre vedomí kvalít svojho milovaného východu a po vypočutí ich najnovšej pecky Na Vychodze si túto časť našej malebnej krajiny zamilujete aj vy! :) Skupina NaRaZ vznikla v roku 2013 a jej členovia sú Tomáš (Arzen Kvest) a Patrik (Bender), ktorí pochádzajú zo Stropkova. Ich prvé demo CD malo názov St-RAP-kov, pričom chalani už momentálne pracujú na vydaní ďalšieho albumu Rapcetúra, ten by mal vyjsť v najbližších mesiacoch. Z pripravovaného albumu zatiaľ vypustili dva tracky. Prvý s názvom Rapcetúra dokonca vyšiel pod známym YouTube kanálom RUKA HORE.

Naraz Na vychodze

Druhý singel, ktorý je ich horúcim počinom, sa volá Na Vychodze a vznikol po spontánnom nápade, keď sa Tomáš a Patrik rozhodli cestovať a spoznávať krásy východného Slovenska a zároveň pri tom natočiť videoklip. Napriek tomu, že celý song je nahrávaný v ich nárečí, hit oslovil množstvo ľudí aj z iných kútov Slovenska. O vizuálne spracovanie skladieb skupiny NaRaZ sa stará iba 17-ročný talent Erik Vaš.

NaRaZ – Na Vychodze

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D