Ak váš intímny život momentálne stagnuje, možno sa oplatí prečítať tieto tri body. Ide totiž o najčastejšie dôvody, pre ktoré ženy odmietli milovanie. Tak čo, nájdete sa v tom aj vy, alebo absolútne nesúhlasíte?

1. Starajte sa o seba

Ak už dopredu viete, že večer na párty chcete nejakú zbaliť, poriadne sa pripravte. Postarajte sa o to, aby vám nepáchlo z úst (vynechajte pokrmy typu cesnak či cibuľa), ohoľte sa, dajte si sprchu a použite aj deodorant či parfum. Možno vám to príde smiešne, no až 35 percent žien si rozmyslelo milovanie preto, že chlap zapáchal.  A nemalé množstvo povedalo nie aj vtedy, keď bol partner zarastený. Takže postarajte sa aj tú džungľu dole…

2. Pozor na mobil

V dnešnej modernej dobe to nie je žiadne prekvapenie, že má každý telefón. No určite by sa ani vám nepáčilo, keby ste na rande a baba ho nepustí z ruky. Takže nabudúce, ak budete nejakú baliť, zabudnite na mobil a venujte jej všetku vašu pozornosť.

3. A čo predohra?

Možno vám ide skutočne len o jedno, no ak chcete, aby k tomu vôbec došlo, dajte si záležať už na predohre. Viaceré ženy totiž stratili chuť na milovanie, keď to chlap zanedbal. Mysleli si totiž, že bude nudný aj v milovaní a jednoducho sa s ním nevyspali.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Pexels.com, YouTube