Možno sa to stalo aj vám alebo vašim kamošom. V momente, keď ste konečne našli to úžasné dievča, ktoré vám prevrátilo život hore nohami, prichádzajú na scénu mrchy snažiace sa vás za každú cenu zviesť. Prezradíme vám, prečo o vás tieto slečny javia záujem, až keď ste zadaný.

Roky ste sa márne snažili zaujať jej pozornosť, no napriek všetkému vás krásna slečna zaškatuľkovala s nálepkou skvelý kamarát alebo fajn kolega? Každá pevnosť sa dá dobyť, ale čakať do nekonečna omrzí každého. Časom ste sa s odmietnutím zmierili a konečne urobili krok vpred. V momente, keď ste však našli ženu, s ktorou sa cítite šťastný a za svet by ste o ňu nechceli prísť, sa začnú diať čudné veci a babám vo vašom okolí, ktoré si vás predtým ledva všimli, padajú nohavičky celkom samé.

 

Čo spôsobuje tento záhadný jav?

Možno sa budete čudovať a spočiatku vám to nebude dávať logiku, no ženské myslenie je samo o sebe záhadou. Túto príťažlivosť u nežnejšieho pohlavia spôsobuje vaše šťastie. Ako náhle je muž vo vzťahu spokojný, pôsobí vyrovnane a po jeho boku kráča spokojná žena, v tom momente sa spamätajú všetky, ktoré ho odmietli alebo brali len ako kamaráta. Zadaní muži pôsobia na ženy omnoho dôveryhodnejšie ako tí, ktorí sú slobodní. Zrazu zisťujú, ako dokážete rozmaznávať svoju partnerku, akou ste jej oporou a na každú stranu z vás srší šťastie. Prečo by teda mali vyštartovať po slobodnom, keď vidia, aké by to s vami mohlo byť super. Bohužiaľ, väčšina z nich si neuvedomí jednu zásadnú vec, a to, že po ich boku by ste až taký spokojný byť nemuseli. Napriek tomu sú schopné rozohrať hru zvádzania a získať vašu pozornosť za každú cenu. Možno si myslia, že im dáte prednosť alebo sa aspoň stanete ich trofejou do zbierky, ktorou si dokážu, že sú lepšie ako ostatné. Takže chlapi, pri týchto mrchách zbystrite pozornosť.

1. Bývalka, ktorá vás odkopla, lebo ste pre ňu neboli dosť dobrý…

…a zrazu vás ťahá na kávičky, do kina alebo sa vám chce vyplakať na ramene. Väčšinou sa to deje v prípade, ak si vaša ex stále nevie nájsť toho pravého, no vy ste sa pohli ďalej a našli šťastie v náruči inej ženy. Vtedy sa jej v hlave zapne akási kontrolka a začne znova bojovať, veď čo ak to bola chyba a predsa len ste lepší, ako si myslela. Zničiť si však fungujúci vzťah kvôli žene, ktorá na vás videla chyby a poslala vás k vode, by bola skutočne hlúposť. Skôr či neskôr by sa objavili znova rovnaké problémy a vy by ste skončili na dlážke.

2. Slečna nedobytná, pre ktorú ste boli len kamarát

Snažili ste sa dlhú dobu, aby ste sa do jej priazne zapísali ako partner, no jediné, čo vám prischlo, bola nálepka kamaráta. Boli ste jej vždy k službám, občas si s vami zaflirtovala, aby si dvihla sebavedomie, nechala si pochváliť účes alebo poslala provokatívnu fotku. Zrazu už ale nie je stredobodom vašej pozornosti, a tak sa bude snažiť ukázať vám (alebo dokázať sama sebe ), že je stále dosť dobrá na to, aby vám zamotala hlavu. Majte sa však na pozore, tieto mršky majú v obľube používať najúčinnejšie zbrane od komplimentov, erotických správ až po vlastné nahé fotografie, aby znova upútali vašu pozornosť. Záujem takejto ženy vám síce zvýši sebavedomie a vaše ego vyletí až kamsi do vesmíru, no akonáhle zistí, že vás má opäť v hrsti, vycúva a vy ostanete sám ako kôl v plote, navyše s nálepkou “vôl roka”.

3. Lovkyne pokladov, zadaných a ženáčov

Ho, ho, ho! Kategória sama o sebe. Najnebezpečnejší poddruh žien, ktorým sa spúšťa radar až v momente, keď zistia, že ste zadaný alebo vašu ruku zdobí obrúčka. Či už je to kolegyňa z práce, kamoška alebo iná piraňa z okolia, majte oči na stopkách. Tieto baby vyslovene vzrušuje predstava zakázaného ovocia. Chrbtovú kosť by ste u nich hľadali naozaj márne. Netúžia po vzťahu, nechcú si vás doma navždy vystaviť. Majú len potrebu zviesť zadaného chlapa a pochváliť sa úlovkom. Ak odoláte pokušeniu, ich snaha sa zdvojnásobí a šikovne si vyčkajú na správny moment. Či už v tom bude alkohol alebo menšia kríza vo vašom vzťahu, presne vedia, kedy zaútočiť, aby dosiahli svoj cieľ.

Ak však nepatríte do kategórie záletníkov a o svoju polovičku nechcete prísť, bude najlepšie, ak tieto baby čo najefektívnejšie vypoklonkujete preč. Napriek tomu, že sa o mužskej populácii hovorí ako o tej nevernejšej, pravdou je, že nikto nechce mať doma babu, ktorej nahá fotka obletela všetkých chlapov v okolí. V horšom prípade nielen fotka, ale aj známky opotrebenia jej tela. Takéto mršky odradíte len tým, že sa na ich pokusoch o zvádzanie schuti zasmejete.

Foto: therealitypost.com, giphy.com