Počuli ste už o Svedkoch Liehovových? Táto internetová cirkev prináša svedectvo o jedinom a veľkom Liehovovi Špiritovi, zhasiteľovi smädu. Svoju svätú knihu nazývajú Zjetá Bibleja a pravidelne z nej čítajú posolstvá, ktoré vyslovil mocný Liehova skrze ústa netriezvych prorokov.

Pridali by ste sa k takejto cirkvi? My určite áno! Ponúkajú nám totiž mnoho odpovedí na otázky dosiaľ nevyjasnené. Na čítanie zo svätej knihy pozývajú Svedkovia Liehovovi aj na Facebooku: „Drahí p*či a p*čky, stále viac veriacich pribúda v našom košiari. Preto si musíme pripomenúť základné praktiky našej cirkvi.“

Videá Svedkov Liehovových doslova ovládli internet. Za pár dní majú ich príhovory tisícky lajkov, zdieľaní a státisíce videní. Pozrite si, ako veľký Liehova stvoril ženu. Z knihy Zemavekis o tom, ako Liehova stvoril Adamovi p*čku, číta Archnalej Gabrilej (alebo Gabo Žifčák, ktorého poznáme ako stand-up komika Silných rečí).

A ak vás zaujíma, ako veľký Liehova stvoril nebo i zem, pozrite si ďalšie video. Pite s vierou, ale až od 18 rokov. Lieh vo vás!

Za zmienku stojí aj novoročný príhovor Liehovistov!

Zdroj: Svedkovia Liehovovi, YouTube | Foto: YouTube