Nemožné sa stáva skutočnosťou a pravdepodobne sa aj my na Slovensku dočkáme nespútanej párty rovnakej ako v populárnom filme Project X.Je to šialené, ale to, čo sme si viacerí mohli dovoliť pozerať len na obrazovkách TV alebo notebookoch, sa zmenilo na realitu. Legendárny Project X sa bude konať aj na Slovensku, a to v dňoch 21.5  – 22.5. 2016. Celá akcia bude pravdepodobne prebiehať vo veľkom dome a priľahlej záhrade v Bratislave alebo jej okolí. Miesto a ďalšie podrobnosti budú ešte upresnené. Vstup je zdarma a alkohol si účastníci zaobstarajú sami.

Pre upozornenie, v Českej republike nedávno vznikla podobná akcia, v rámci ktorej vtedy 37-ročná žena pozvala cez Facebook do svojho domu priateľov na párty. Účasť potvrdilo 2500 ľudí a celá akcia sa vyhrotila do bodu, kedy bola organizátorka odkázaná na pomoc miestnej polície, ktorá mala kopu práce so stovkami agresívnych mladých ľudí. Pre porovnanie, účasť na Slovensku doteraz potvrdilo neuveriteľných 5 400 ľudí. Všetko teda nasvedčuje tomu, že to bude poriadna divočina.

Organizátorom prajeme, aby zvládli situáciu, aj keď buďme realisti, ukočírovať takú masu ľudí bude chcieť nadľudské sily. Očakávame teda, že akcia bude minimálne rovnako zábavná ako tá vo filme. Ak by náhodou niekto nevedel, čo je Project X, odporúčame si pozrieť video.

P.S.  Dúfame, že nikoho nenapadne vziať si so sebou plameňomet!

Zdroj: lidovky.cz, facebook.com, youtube.com | Foto: filmofilia.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
RoKo
Keď dokážeš hrať akoby o nič nešlo, keď ide o všetko - potom budeš ťažko poraziteľný.