Rôzne vedecké štúdie zamerané na veľkosť penisu už dnes nikoho nezaujímajú, nakoniec aj tak nevieme, kde je vlastne pravda. Ak chcete poznať skutočné fakty priamo z praxe, prezradí vám ich licencovaná prostitútka Blithe Velour.Krásna Blithe je v sexe kvalifikovanou pracovníčkou v legálnom nevestinci (bordeli) Sheris ranč v Nevade a aj sama sa považuje za odborníčku na penisy. Na blogu tohto podniku zverejnila článok, čo je na mýtoch o veľkostiach penisu skutočne pravdivé a čo nie.

Jej vlastné “znalecké posudky” z praxe so zákazníkmi viacerým otvoria oči a odhalia viac pravdy ako akékoľvek štúdie. Sama priznáva, že iba prostitútky sú pravdepodobne jedinou kvalifikovanou skupinou, ktorá sa môže o pocitoch z veľkostí penisov vyjadriť, veď práve ony s nimi tak často prichádzajú do styku. Najčastejšie mýty o veľkosti penisu rozdelila do troch skupín a ku všetkým prezradila svoj názor.

Mýtus č.1: Existuje niečo ako “ideálna veľkosť penisu”?

“Videla som veľa penisov, všetkých tvarov, dĺžok, šírok a farieb. Jedni boli ohnuté nahor, druhé nadol a iné zasa do strany. Niektoré z nich boli veľkosťou ako moje predlaktie, niektoré ako môj palec. Videla som penisy s ostrým ohybom ako vodovodný kohútik či také, ktoré presne pripomínal tvar huby. Neexistuje žiadna ideálna veľkosť ani tvar penisu. Ak je váš penis zdravý, je ideálny pre potešenie každej ženy.”

Mýtus č.2: Veľkosť vášho penisu určuje, ako veľmi dokážete potešiť partnerku!

“Ani toto nie je pravda. Mať tučný alebo dlhý penis neznamená, že ste automaticky skvelý pri sexe. Podľa mojich skúseností to najdôležitejšie je sledovať telo svojho partnera, byť ohľaduplný k jeho špecifickým potrebám a dávať pozor na to, či na to zareaguje priaznivo. Bez ohľadu na veľkosť, ak vyvíjate tlak na správnych miestach a použijete správny rytmus, bude sa partnerka cítiť dobre. Ženu môžete potešiť nielen penisom, mnoho z nich totiž počas súlože orgazmus nedosiahne, preto používajte aj ústa a ruky a experimentujte s hračkami.”

Mýtus č.3: Ženy klebetia o veľkosti vášho penisu

“Ženy kladú dôraz vždy na výkonnosť partnera, nie na veľkosť jeho nástroja. Oveľa viac ženy zaujímajú rozhovory o praktikách v sexe, aké triky alebo hračky pri tom použili, než diskutovať o tom, akého veľkého vtáka má ich partner. Úprimne povedané, keď žena opisuje dobrý sex, veľmi zriedka zmieni veľkosť či vzhľad penisu. A teraz už viete, že môžete robiť zázraky aj so svojím malým či zakriveným penisom. ”

Foto: Instagram.com Zdroj: Brobible.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)