Ak ste zástancom pravidla „každý deň treba trikrát poriadne pomilovať frajerku, inak zájde inde“, môžete si zapnúť nohavice a trochu vydýchnuť.Samozrejme, nikto nepopiera fakt, že bez dobrého se*u to v partnerskom živote jednoducho fungovať nebude. Posteľné radovánky sú dobrým základom a korením každej dvojice a bez nich by bol len sotva niekto v takomto vzťahu šťastný. Mnohí však žijú v domnienke, že túto „prácu“ si treba poriadne urobiť aj 2 – 3 krát denne, kým iní sa obávajú, že ak to majú spolu len raz za 10 dní, je to prúser a sú na najlepšej ceste k rozchodu alebo nevere.

kolko som mal mileniekPrečítajte si tiež:
Viete, s koľkými ste mali styk? Omyl, bolo ich oveľa viac a takto sa to vypočíta!

 

Raz za týždeň je fajn

Americkí vedci skúmali 2400 manželských dvojíc počas neuveriteľných 14 rokov, aby zistili, ako často je tak akurát na udržanie šťastného vzťahu. Zistili, že ak dvojica spolu vystrája len raz za mesiac, je to príliš málo na upevňovanie intímneho života. Nakoniec došli k magickému číslu raz za týždeň. To je vraj číslo nevyhnutné na to, aby sa medzi dvomi udržiavalo správne prepojenie a pocit šťastia. Ak ku se*u dôjde častejšie, nemá to až tak výrazný vplyv na spokojnosť partnerov vo vzťahu (ale poteší). Ak sa teda idete pretrhnúť len kvôli tomu, že sa obávate, či partnerka nebude nešťastná, nemusíte.

Peniaze nie sú dôležité, chcú se*

Ďalší výskum ukázal, že ľudia, ktorí žijú v chudobnejších pomeroch nie sú nevyhnutne nešťastnejší ako tí pri peniazoch. Ak ale niekto nemá s partnerkou pravidelný se*, je oveľa nespokojnejší ako niekto, kto si užíva aspoň raz za týždeň. Platí teda staré známe, za peniaze si šťastie nekúpite, ale môžete si kúpiť se* raz za týždeň.:)

Každý vie najlepšie sám, kedy mať se*

Zistilo sa, že tieto zákonitosti platia bez rozdielu na vek u mladších aj starších párov. To však neznamená, že si nemôžete robiť, čo sa vám zachce. Sú páry, ktoré sú spokojné s vianočným se*om raz za rok a sú aj také, ktoré čakajú len na to, kým sa za nimi zabuchnú zvukotesné vchodové dvere. V každom prípade si nedávajte od tejto aktivity príliš dlhú pauzu, ale nebuďte ani ako nástenné hodiny, ktoré každý deň presne o štvrtej vystrčia svoju kukučku.

Zdroj: irishexaminer.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.