Najnovšie video, ktoré zachytáva besnejúce tornádo v oblasti Wray v americkom Colorade, je vraj najlepšie, aké bolo kedy natočené. Je to naozaj poriadna dávka adrenalínu.Ak ste si mysleli, že ľudia pred tornádom hystericky utekajú a všade navôkol sa šíri panika, ste na omyle. Niektorí odvážlivci, a je ich viac ako dosť, sa s nadšením rútia v ústrety mohutného živlu, ktorý sa v desivej špirále zvíja blízko nich a snažia sa tieto momenty zvečniť na čomkoľvek, či už na telefóne, fotoaparáte, alebo kamere.

Na druhej strane si vďaka týmto extrémistom môžeme pozrieť vyčíňanie tornáda v takejto kvalitnej a autentickej podobe. A nemusíme ani hazardovať so svojím životom.

Pri 360 stupňovom videu krásne vidieť, čo ľudia robia, keď zbadajú tornádo

V druhom videu nasnímanom v 360 stupňovom uhle sa nám naskytá pohľad na ostatných ľudí, ktorí sa ocitli v blízkosti tornáda. Myslíte, že zaradia spiatočku a ponáhľajú sa ozlomkrky preč? Kdeže! Zastavujú, vystupujú, fotia a natáčajú. Šialené!

Zdroj: Instagram, Youtube | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.