Patríte k tým, ktorí partnerke ochotne doprajú orgazmus, a ona sa na nič nesťažuje? Gratulujeme, ste nesebecký muž a v posteli robíte, čo môžete a viete. Je tu však niekto, s kým by vaša polovička možno zažila hneď celú záplavu orgazmov. Nie je to príjemné zistenie, ale lepšie ako muž vraj ženu dokáže uspokojiť lesba.Toto netvrdíme my, na to prišli štyria výskumníci zo Spojených štátov v rámci štúdie na vzorke 50 tisíc heterose*uálnych a 2 tisíc LGBT respondentov. Tí skúmali intímny život a dosahovanie orgazmu u žien aj mužov. A výsledok? Určite nijako neprekvapí, že najčastejšie dosahovali bezproblémový orgazmus hetero muži, ktorí vyvrcholenie pri každom se*e potvrdili až v 95 %. Ich partnerky ale orgazmus pri styku dosahujú v priemere len v 65 % prípadov. Zvyšok sa musí uspokojiť s milovaním bez povestnej čerešničky na torte a chýbajúce vyvrcholenie si tak potom nahradiť napríklad nákupným orgazmom. Zaujímavosťou pritom je, že lesbické ženy dosiahnu pri se*e so ženou orgazmus až v 86 % prípadov. Čo teda robia lesby inak ako muži?

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V prvom rade treba zdôrazniť, že to, že ženy prežívajú s mužom orgazmus menej často ako so ženou, vôbec neznamená, že by muži boli neschopní. Ide skôr o to, že oproti lesbičkám nemajú také povedomie o fungovaní ženského tela a ženského prežívania. Často zabúdajú na predohru, idú na vec príliš rýchlo, nedajú partnerke dostatok času, aby sa vzrušila, a zabúdajú na techniky, ktoré bývajú pre väčšinu žien príjemnejšie než samotný pohlavný styk.

Ženy, ktoré uvádzali, že majú s mužom orgazmus pravidelne, vo výskume zároveň potvrdili, že sa im často od neho dostáva orálneho se*u a ich milovanie máva dlhšie trvanie. Takéto dámy rady nosia vzrušujúcu spodnú bielizeň, so svojím partnerom si píšu dráždivé správy a pri milovaní ochotne skúšajú nové polohy a techniky, čo určite poteší každého chlapa. Platí teda, že žena, ktorej sa v posteli dostáva maximálnej pozornosti – a je jedno, či od muža alebo ženy – je spokojná, vyrovnaná, hravá a otvorená experimentom.

Foto: flickr.com, wikimedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.