Nájsť ideál ženskej krásy nemusí byť jednoduché. Vedcom z univerzity v Texase sa to ale predsa len podarilo. Navyše, neostalo len pri jednoduchom nákrese na papieri – títo vedci našli reálnu ženu, ktorej telo má predstavovať skutočný ideál krásy. Pri svojom výskume sa vedci z Texasu pýtali viacerých mužov na to, aká žena je pre nich najviac atraktívna. Do úvahy sa pritom brali faktory ako dĺžka a farba vlasov, výška ženy, tvar tváre a, samozrejme, váha a tvar postavy. Američania zostali trochu prekvapení, keď zistili, že ideálom ženskej krásy nie je vychudnutá modelka ani plastická diva, ale obyčajná žena typu „krv a mlieko“.

A práve takouto postavou disponuje herečka a modelka Kelly Brook, ktorá sa tak najnovšie môže pýšiť ideálnym ženským telom. Ako sama vraví, na začiatku sa jej ľudia kvôli váhe smiali, ale teraz, keď vie, že mužom sa to páči, tak si už z podobných rečí nebude robiť ťažkú hlavu.

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.