Ak sa spýtate svojich známych, ktorých 10 vecí neznášajú na opačnom pohlaví, každá druhá žena sa pred odpoveďou spýta ešte minimálne 6 otázok a každý chlap vám zas dá dôvodov aspoň 25. Je to dobrá krčmová debata v prípade, že pri sebe nemáte svoju polovičku. Nebojte sa, nemusíte to robiť, my sme tento problém vyriešili za vás. 100 mužov a 100 žien nám odpovedalo na otázku:  10 vecí, ktoré najviac neznášate na opačnom pohlaví. Boli to ženy v každom veku, ktoré majú kompletný chrup a nemajú celulitídu (či iné podobne nechutné veci). Muži zas boli všelijakí, ale veď to je normálne. Tu je teda rebríček top 10 vecí s radami, ako ich prežiť, alebo aspoň zvládnuť tak, aby vaše duševné zdravie neutŕžilo veľké škody.      

Upozornenie! Vynechali sme všetky protizákonné riešenia ako vražda či pokus o ňu a podobne! Máme  vás radi a Slovak Man do väzníc nedistribuujeme. Zatiaľ :-)

ŽENY

 1. Klame ma.
 2. Nepočúva ma.
 3. Syndróm „Kohút na streche“.
 4. Som pre neho slúžka.
 5. Slovo hygiena je mu cudzie.
 6. Ego, ego a ešte raz ego.
 7. Je príliš precitlivený.
 8. Je to bordelár.
 9. Jeho vzorom je pračlovek.
 10. Príliš často pije.

Klame ma

Klamstvo je to až vtedy, keď sa na to príde! Byť dobrým klamárom si vyžaduje dobre poznať protivníka. Takže staré známe „zatĺkať, zatĺkať a ešte raz zatĺkať“ platí v tomto prípade asi najviac. Nakoniec jedna múdrosť skúseného chlapa: „Klam ako môžeš, len spravodlivo ži!“  Amen.

Nepočúva ma

Tu záleží na načasovaní. To je jeden z dôvodov, prečo máme na svete sex. Aby chlap aspoň po ňom počúval a súhlasil so všetkým, čo žena povie!

Syndróm „Kohút na streche“

Alebo po našom aj „všetko viem, všade som bol“. Tu platí zrkadlové pravidlo. Ženy sa tiež tvária, že všetko vedia a nikto im to nevyčíta. Nik predsa nevie viac ako žena a Google. Ale ak to naozaj preháňate, môže sa ľahko stať, že žena, ktorú sa snažíte svojou vševednosťou ohúriť, si o vás bude myslieť, že máte malého vtáka, a tak chcete zaujať inak.

Som pre neho slúžka

Žena má vedieť variť, zapnúť práčku, žehliť, vymeniť zimné pneumatiky na aute, tancovať okolo tyče, chodiť na 15 cm opätkoch a mnoho iného. Chlap bol stvorený, aby sa na všetku tú krásu dokázal pozerať a obdivoval ju.

Slovo hygiena je mu cudzie

Množstvu žien je cudzie napríklad slovo „DeepThroat“ a tiež to nedávame do časopisu!

Ego, ego a ešte raz ego

Neviem ako vám, ale nám napadne pri slove ego len Kontrafakt a letný hit Žijeme len raz. Inak nemáme šajnu, o čom tie ženy točia!

Je príliš precitlivený

Ak sa nevoláte Armando alebo Emanuel a 70 % vašej rodiny nie je z Južnej Ameriky, nepestujete kávu alebo nemáte dlhé vlasy a plačete častejšie ako pri pohreboch, máme pre vás jednu radu: Nežijeme v telenovele. Ženy takýchto chlapov neznášajú, tak sa spamätajte!

Je to bordelár

Tu sme si išli po odpoveď až do ďalekej Ameriky, kde vedci z výskumného centra niekde v riti v Texase prišli na to, že až 76,45 % chlapov upratuje. Problém nastáva až v druhej časti prieskumu: Len 7,3 %  je pri tom v bdelom stave a nesníva sa im to.

Jeho vzorom je pračlovek

Inak u žien často zmieňované ako „ochlpenie na nesprávnych miestach“. Prejdite si filmy z nedávnych dôb, pár rokov dozadu mal každý druhý sexsymbol kde-tu chlp navyše! Z matematiky je známa priama úmera: „Čím viac núl na konte, tým viac chlpov na k…“ A tak.

Príliš často pije!

Každá žena má právo byť aspoň raz za čas obdivovaná. Bez chľastu by to skrátka nešlo. Platí staré známe: „Každá žena je pekná, len ty málo piješ!“

o-MAN-SUIT-SEXY-facebook

MUŽI

 1. Je zlatokopka.
 2. Nikdy nekončiace nákupy.
 3. Kabelka, ktorá nemá dno a nič tam nevie nájsť.
 4. Nikdy si nemá čo obliecť.
 5. „Nič“ syndróm.
 6. Nedochvíľnosť.
 7. Falošné kamarátstva.
 8. Plač ako zbraň.
 9. Chce sa rozprávať práve vtedy, keď sledujem futbal, film a podobne.
 10. Predstieraný orgazmus.

Je zlatokopka

Tento problém vznikol úplne prozaicky a stoji na tisíc rokov starom zistení, že svetom hýbe… veď viete, žena! Najradšej hýbu s úspešnými zakomplexovanými ockovými synmi a podobnou zberbou, ktorá peniazmi nahrádza, čo inak nemá. Tak či onak, zlatokopiek je čím ďalej tým viac, čo je vidieť na množstve luxusných áut šoférovaných ženami, ktoré nie je spoza volantu ani vidieť (myslíme tie, ktoré šoférujú).

Nikdy nekončiace nákupy

V letných mesiacoch odporúčame čierne slnečné okuliare, aby žena nevedela, kam sa pozeráte. A veruže sa je vždy na čo pozerať! Po iné mesiace na nás mysleli výrobcovia PSP-čiek, iPadov a smartfónov. Tomuto sa skrátka nevyhnete, tak si to aspoň skúste spríjemniť.

Im-Too-Sexy-Shopping-Centre-Shoot

Kabelka, ktorá nemá dno a nič tam nevie nájsť

Ak vám na chodbe alebo v skrini niečo strašne smrdí a už ste pár dní nevideli malú Paris (čivava), viete, kde máte hľadať. Bude pod tonou zbytočností a hneď pod ňou kľúče od bytu, od auta a papierové vreckovky.

Nikdy si nemá čo obliecť

Tak nech zostanú vyzlečené. Aj keď to vždy nie je najlepšie riešenie, priznávame!

„Nič“ syndróm

Tiež často označovaný ako najviac vytáčajúce slovo vo vzťahu, hneď po „krámy“. „Nič“ syndróm je tréning vytrvalosti a duševnej pohody chlapa. Stále sa pýtajte. Ak sa prestanete pýtať, tak okrem toho, že sa nezaujímate budete ešte aj idiot. Alebo sa nepýtajte vôbec. Vyhnite sa otázke „Čo ti je, zlatko?“ a „nič“ syndróm môžete preskočiť.

Nedochvíľnosť

Máte stretnutie o ôsmej a drahú čakáte už o 19:50? Chyba! Päť minút po ôsmej sa stačíte obuť, naštartovať auto, a keď prídete 20:15, ešte stále budete čakať zhruba 10 minút. Je jedno, že už je pripravená a býva len na treťom poschodí. Cesta dole jej bude trvať 10 minút, aj keby stála rovno za dverami.

Falošné kamarátstva

Tri kamarátky sa stretnú a nemajú si čo povedať, lebo prišli všetky tri! Starý známy vtip, ktorý funguje, ale iba sčasti. Každá žena ma taký okruh známych a „kamarátok“, aby vždy bolo koho ohovárať! Inak by skrachovali všetky kaviarne a podobné zariadenia.

Plač ako zbraň

Malé deti plačú a nikto nevie prečo. Chcú niečo povedať, ale nevedia ako, tak plačú. Ženy sú v tomto podobné, plačú, lebo chcú niečo povedať alebo získať a nevedia ako. My chlapi sme tak dobré duše, že nás tým vždy obmäkčia. Čo už, nemôžeme byť dokonalí vo všetkom.

hot seyx sad girl wallpapers

Chce sa rozprávať práve vtedy, keď sledujem futbal, film a podobne

Chcieť sa v takejto situácii s mužom rozprávať je to isté, ako hrať so slepým Ázijcom pingpong. Áno, predispozície na to, aby trafil má, ale keď už sa na jeho stranu stola dostane loptička, ani sa nepohne a nejaví záujem. Načasovanie je základ!

Predstieraný orgazmus

Tu sme presvedčení, že chlapi len strieľajú naprázdno. Nemyslíme si, že ženy niečo predstierajú a osobne sa nám to ani nestalo. Ako to rozoznať sa nás nepýtajte. Sme maximálne spokojní, že to nevieme.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dalibor
Redaktor s najvychytenejšími degustačnými chuťovými pohárikmi a tiež náš najväčší kuchársky guru a gadgetový maniak. Tento Event manager, bývalý DJ & porno lover okrem iného spovedá hviezdy slovenského (nie len) raperského šoubiznisu.