Nečakaný šok zažil Stephen pochádzajúci z Veľkej Británie. Po prezeraní hanbatých filmov mu bola jedna kráska extrémne povedomá. Zameral sa na ňu a zdesil sa, keď zistil, že ide o jeho neter! Okamžite sa rozhodol konať, no situácia sa zvrhla tak, že dostala do úzkych i jeho samotného.

Po tom, ako si Stephen uvedomil, že jeho neter sa stala péčkovou hviezdou, rozhodol sa ju konfrontovať. Po agresívnych hádkach a nadávkach z jej strany na jeho osobu bol nahnevaný strýko presvedčený, že musí svojmu bratovi prezradiť, aká štetka z jeho dcéry vyrástla.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zo začiatku bolo mladé dievča vystrašené a prosilo ho, aby rodičom nič nehovoril. No prosby nepomohli, a tak išlo do útoku. Pri všetkých škriepkach bol prítomný aj priateľ erotickej krásky a ten následne na internete zistil poriadne pikantnú vec, ktorá by mohla okamžite zruinovať strýkové manželstvo.

Amy Poehler's Smart Girls makeup paranormal ghosts make-up GIF

Stephen bol totiž častým návštevníkom istých stránok, kde mal založený profil. Nehovoriac o tom, že zverejnil niekoľko dráždivých videí s inými ženami a taktiež veľmi pestro komentoval ostatných. Tento drsný úder od netere dostal muža na kolená, avšak nakoniec sa obaja dohodli, že si svoje tajomstvá nechajú pre seba.

Dohodu ale pokazil hrdý frajer péčkovej herečky, ktorý sa chcel na sociálnej sieti pochváliť historkou, ako s polovičkou obabrali muža, čo im chcel zavariť. No bol natoľko hlúpy, že použil pravé mená a rodina sa tak dozvedela úplne všetko.

 arguing GIF

Zdroj | Foto: sip.denik.cz, Pixabay