Zaspať sa neoplatí nielen v kolektíve opitých ľudí (dopadnúť môžete ako títo nešťastníci), ale aj v pracovnom kolektíve, ktorému nechýba vynaliezavosť a kreatívny duch. Mladý muž z Islandu si dal v práci šlofíka a kolegovia mu to pekne spočítali!Haukur Vidar Alfredsson z Islandu by si zrejme nikdy nepomyslel, že sa raz jeho fotkami bude kochať celý svet. Predsa len – plnšie tvary, ryšavé vlasy, brada. Jeho škodoradostní kolegovia sa však o to veľmi šikovne postarali. Haukarovi nechali vyžrať to, že s nimi netrávil obednú prestávku a radšej uprednostnil spánok. Keď ho našli spať na gauči, okamžite sa pustili do akcie a unaveného chudáčiska odfotografovali. Samozrejme, že si fotku nenechali len pre seba a zverejnili ju na sociálnej sieti. A aby toho nebolo málo, užívateľov vyzvali, aby sa pokúsili o jej najvtipnejšiu úpravu vo photoshope.

Keď sa mladý muž po trojhodinovom spánku konečne prebral, vo svojej mailovej schránke si našiel správy z celého sveta a dokonca aj od ľudí z rádia a televízie, ktorí ho pozývali ako hosťa do svojich relácií.

Mimochodom, viete prečo si Haukur potreboval zdriemnuť? Pretože v noci pozeral  play-off NBA, ktoré sa skončilo o štvrtej ráno, a keďže musel byť už o deviatej v práci, spal len pár hodín. Musíme sa priznať, že takéto situácie dôverne poznáme. :D

spachtoš2
spachtoš3
spachtoš4
spachtoš5
spachtoš6
spachtoš7

-a-
Zdroj, foto: metro.co.uk