Máte okolo 30, za sebou vysokoškolské štúdium, dobrú robotu, ste slušný, nefajčíte a napriek tomu tá pravá akosi stále nie a nie prísť? Potom ste na tom rovnako ako Ren Lu You. Ten sa však svoj problém rozhodol riešiť naozaj bizarne. Za novú vyvolenú ponúka 10 000 dolárov!Ren Lu You z Alabamy sa pomaly, ale isto blíži k tretiemu krížiku, no žena súca jeho srdca a priezviska je zatiaľ v nedohľadne. Preto sa absolvent Harvard Business School rozhodol zaujať peniazmi. Avšak ani nie tak ženy, ale každého, kto si myslí, že má vo svojom okolí nejakú dámu s potenciálom. Odmenu totiž dostane človek, ktorý mu prinesie svoju adeptku a Ren s ňou vydrží minimálne šesť mesiacov. Pri tejto príležitosti si mladý muž spojazdnil aj vlasný web dateren.com, kde mu môže ktokoľvek ponúknuť akúkoľvek ženu. Ak by sa prihlásila nejaká zlatokopka sama, automaticky stráca nárok na lukratívny honorár.

Bohatý finančník doposiaľ nemal so ženami dobré skúsenosti. Nieže by sa držal v ústraní, práve naopak. Stále sa s nejakými dievčatami stretával, len posledných desať mesiacov absolvoval 30 rande s neúspešným koncom.

Ak by ste teda poznali niekoho, kto by stál o tohto mladého, inteligentného, bohatého a podľa jeho mamy vraj aj milého muža žijúceho v Birminghame, môžete ho kontaktovať prostredníctvom online formulára. Ale pozor, Ren Lu Youova vyvolená by mala spĺňať nasledujúce požiadavky: mala by byť Intelektuálne zvedavá, vedieť sa zabávať na smiešnych hypotézach, byť fyzicky aktívna a teraz ZBYSTRITE – poznať rozdiel medzi astronómiou a astrológiou.

felix2 felix4

Zdroj: businessinsider.com | Foto: dateren.com