,,Denník taxikára“ na sociálnej sieti Facebook patrí pre Slovákov už ku kultovým fanpage’s. Užívatelia majú vďaka nemu možnosť nahliadnuť priamo do taxíkov na celom Slovensku, kde sa občas dejú skutočne nevídané veci!

Admin zo stránky ,,Denník taxikára“ sa pravidelne prihovára svojim čitateľom, aby im priblížil situácie, ktoré sa dejú priamo na sedačkách áut po celom Slovensku. Práve včera uverejnili skutočne kuriózny prípad muža, ktorý cestou domov v taxíku pozeral p*rno!

,,Ráno som mal celkom zábavný zážitok. Veziem zákazníka, sedel vedľa mňa a hral sa s tabletom. Zrazu len počujem nejaké zvuky a pánko pozerá p*rno.. To by som ešte pochopil, pretože nebolo by to prvý x čo si niekto takto v aute pusti péčko ale on celý očervenel a začal do toho búchať a očividne si všimol že som videl čo robí a snažil sa to rýchlo vypnúť. Zrazu len otvoril okno a vyhodil tablet z okna. (To sme už boli pred domom)
Ja mu hovorím že sa nemusí hanbiť a že každý máme nejaké záľuby a ujo mi odpovedá že to je tablet jeho 12ročnej dcéry, že on s tým nevie robiť a že keď to videl tak skoro dostal infarkt o to viac keď to nevedel vypnúť..“

Nuž, dcérenka to zrejme s péčkom vie lepšie ako tatino! :D

Zdroj: Facebook | Pozn: Text je publikovaný bez úprav originálu