Máte pocit, že tá vaša je stíhačka už len preto, že vám občas zavolá a opýta sa vás, kde práve ste? Alebo sa podľa vás podozrivo často pýta na vašu atraktívnu kolegyňu? Po prečítaní tohto článku ju už takto nikdy viac nenazvete a budete šťastný, že máte po svojom boku normálnu babu, ktorej na vás jednoducho záleží.

Debbi Woodová je iný kaliber a v koži jej snúbenca Stevena by ste sa ani náhodou ocitnúť nechceli. Tento nešťastník sa musí po príchode domov podrobiť výsluchu na detektore lži, dobrovoľne si necháva kontrolovať mobil, maily, účty, sociálne siete. Prečo to robí? Vraj z lásky k Debbi, len aby ju videl šťastnú a spokojnú.

Muž a žiarlivá žena

Žena jeho života totiž trpí psychickou poruchou známou ako Othellov syndróm. Hoci sú ňou väčšinou postihovaní muži, Steven mal tú smolu, že sa zamiloval do ženy s týmto ochorením. Obézna psychopatka má však aj iné maniere. Nedovolí mu pozerať žiaden film, kde hrajú ženy, bez ohľadu na to, či sú nahé alebo oblečené a jej milovaný taktiež už dávno zabudol, aké je to vyraziť si s kamošmi na pivo. Debbi totiž takéto veci privádzajú do šialenstva. Radšej mesačne minie hotový majland za nové počítačové hry a konzoly, len aby si ho udržala doma.

Muž a žiarlivá žena

„Viem, že to nie je normálne, ale bola som dvakrát vydatá, mala som aj ďalšie vzťahy a všetky ma traumatizovali. Stevena kontrolujem, aby som sa ochránila pred ďalším sklamaním,“ bráni sa. A ako znáša toto dobrovoľné väzenie neborák Steven? Na otázku, či mu takýto chorý vzťah stojí zato odpovedal, že aj napriek chorobnej žiarlivosti je jeho život s Debbi úžasný. „Nikdy som nestretol takú skvelú, veselú ženu, niekoho, kto by ma vedel rozosmiať ako ona,“ tvrdí.

Zdroj: YouTube.com