Sebauspokojenie sa vo všeobecnosti považuje za normálne u oboch pohlaví a aj napriek tomu, že veľké množstvo ľudí, predovšetkým žien, sa tvári, že im je to cudzie, ide o bežnú súčasť každodenného života. No jeden z odvážlivcov sa rozhodol pre dlhodobú abstinenciu, ktorá mu podľa jeho slov zmenila život.

Muž s prezývkou Brohit sa stal súčasťou skupiny ,,NoFap“, ktorej členovia sa zaviazali odoprieť si vlastné uspokojenie. Zvedavý chlapík však svoj experiment priviedol až do extrému, rozhodol sa totiž pre 700–dňovú abstinenciu od masturbácie. Ide o skutočný test sebaovládania, v ktorom videl navyše i možnosť zbavenia sa závislosti od péčka.

 funny movie film comedy sex GIF

Brohitovi spolubojovníci mu ale nedávali šancu. Veď je zrejmé, že ak muž dlho nemasturbuje, je okamžite hotový z každej ženy, ktorá okolo neho prejde. Avšak trpezlivý “nehonič“ výzvu zvládol a okamžite sa pochválil svojimi superschopnostami. Áno, presne tak ich nazval.

Borcovi sa zvýšilo sebavedomie, omnoho ľahšie sa dokázal sústrediť a mal podstatne viac energie. „Neustále myslíme len na to, aké by to bolo vyspať sa so ženami, ktoré vyzerajú dokonalo. Teraz mám nad sebou úplnú kontrolu. Stále mám rovnaké chúťky ako na začiatku, ale som omnoho silnejší. Šťastie a pocit uspokojenia prišli spolu s tým, stačilo sa nesústreďovať na túžbu vo mne,“ napísal v príspevku v spoločnej skupine.

 90s 1990s 90s movies american pie GIF

Zdroj | Foto: reddit.com, Instagram