Po dlhých trinástich rokoch americká polícia odtajnila dôkazové materiály, ktoré v roku 2003 nazbierala pri razii v Neverlande, sídle Michaela Jacksona.  Medzi dôkazovými materiálmi sa nachádzali snímky po*nografie, týrania zvierat a nahých detí!V roku 2003 vniklo na ranč Michaela Jacksona vyše 70 policajtov, ktorí tu na súdny príkaz vykonali raziu a kompletnú domovú prehliadku. V tom čase bol Jackson obvinený z pohlavného zneužívania len trinásťročných chlapcov Gavina Arviza a Jordana Chandlera. V súkromnej zbierke muzikanta polícia našla obrázky obsahujúce bondage, sadomasochizmus a snímky týrania detí a zvierat. Tak isto rôzne zábery zo špehovania nahých detí, zachytených pri hre.

1

Po tejto razií musel populárny spevák čeliť siedmym bodom obžaloby zo zneužívania detí a súčasne obžalobe za podávanie omamných látok maloletým. Po obrovskom finančnom vyrovnaní s rodinami poškodených detí bol Jackson nakoniec zbavený obvinení a jeho meno bolo “očistené”. Až dnes si verejnosť môže pozrieť dôkazné materiály, ktoré Jacksona jednoznačne usvedčovali vo všetkých bodoch obžaloby…

2 Schránka 09

Zdroj/Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!