Od ZOH 2018 v Pjongčangu už ubehol nejaký ten čas a naša krajina sa postupne pripravuje na blížiaci sa svetový šampionát. Pozrite sa, čo na MS v hokeji 2018 čaká Slovensko.Slovenská zostava na MS v hokeji 2018 zatiaľ nie je známa, hoci výber na olympiáde naznačil, že súčasné vedenie nášho národného mužstva sa snaží zostaviť kompletný tím a nielen súhrn ofenzívnych hviezd. Pod piatimi kruhmi mala najvyššie zastúpenie prekvapujúco naša Tipsport liga, uvidíme, či budeme svedkami rovnakého konceptu aj na MS.

Keď sa pozrieme na tabuľky MS v hokeji 2018, vidíme, že Slovensko sa nachádza v skupine A, ktorá bude hrať v Kodani. Okrem Slovenska sú súčasťou tejto skupiny aj Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Rakúsko a Francúzsko. Veľmi zaujímavý je i rozpis zápasov na MS v hokeji 2018, pretože už náš prvý zápas na turnaji bude obrovskou výzvou. Je na programe 5. mája 2018 a odohráme ho proti “bratom” z Čiech.

Kompletný rozpis zápasov Slovenska i ostatných krajín na MS v hokeji 2018 nájdete – TU

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D