Keď už sme mali svetový deň bez podprsenky,  o čom inom písať ako o najdrahších podprsenkách na svete. Obsahujú rubíny, zafíry a diamanty a aj keď ich úlohou je zakrývať a držať tvar tak dôležitej časti ženského tela ako sú prsia, ich cena je stále odporne vysoká. Kto iný by mal predvádzať tieto skvosty, keď nie najlepšie platené modelky na svete? 11. Granátová fantasy podprsenka – 2 milióny dolárov

Biele diamanty a zafíry, ktorá žena by sa neroztiekla po takomto darčeku? Podprsenku predstavili Victoria’s secret a Damiani. Je známa tým, že zväčšuje prsia o dve čísla.

11
Adriana Lima

10. Čierny diamant zázračná fantasy podprsenka – 5 miliónov dolárov

Túto ozdobu vyrobil svetoznámi klenotník Martin Katz. Obsahuje 3 575 čiernych diamantov, 117 certifikovaných 1-karátových bielych diamantov, 34 rubínov a dve 50-karátové čierne diamanty, ktoré visia zo stredu.

10
Adriana Lima

9. Horiace srdcia diamantová fantasy podprsenka – 6.5 milióna dolárov

Obsahuje 2 000 diamantov. Narezanie a vyleštenie toľkých drahokamov zabralo 200 000 hodín! Výroba samotnej podprsenky zas ďalších 300 hodín. Táto podprsenka skutočne rozpaľuje. Ženy závisťou a mužov zas niečím iným.

9
Karolina Kurkova

8. Nebeských 70 fantasy podprsenka – 10 miliónov dolárov

Navrhol ju Mouawad a obsahuje 2 900 diamantov a 18 karátov zlata. V strede zas kráľuje veľký 70-karátový diamant. Okrem tohto všetkého má aj schopnosť čarovne vypariť bradavky.

Tyra Banks
Tyra Banks

7. Hviezda Victorie fantasy podprsenka – 10 miliónov dolárov

Úplne prvá fantasy podprsenka. Bola navrhnutá v roku 1996 Claudiou Schiffer a predstavená supermodelkou Heidi Klum. Obsahuje 1 150 rubínov a 600 smaragdov.

Heidi Klum

6. Kráľovská fantasy podprsenka – 10 miliónov dolárov

Mouawad sa ukazuje opäť, tentokrát s 18-karátovou zlatou spodnou blielizňou, ktorú zdobí 4 200 drahokamov rôzneho druhu a v strede púta pozornosť 52-karátový rubín v tvare perly.

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel

5. Veľmi sexy fantasy podprsenka – 11 miliónov dolárov

2 900 diamantov a 22 rubínov vložených do 18-karátového bieleho zlata, čo viac chcieť? Možno tak zbytočných 11 miliónov dolárov…

Heidi Klum
Heidi Klum

4. Sexy nádherná fantasy podprsenka – 12.5 milióna dolárov

Veľa diamantov, rubínov a obrovský 101-karátový diamant tvaru kvapky visiaci zo stredovej spony.

Gisele Bundchen
Gisele Bundchen

3. Nebeská hviezda podprsenka – 12.5 milióna dolárov

Táto podprsenka sa dostala aj do Guinnessovej knihy rekordov, ako najdrahšia podprsenka na svete, dokým ju z trónu nezosadili prvé dve z nášho rebríčku. Pozostáva z 1 200 srí lanských zafírov a 90-karátového diamantu, ktorý sám o sebe stojí 10.6 miliónov! Na predvádzanie však mohli vybrať menej obdarenú modelku..

Heidi Klum
Heidi Klum

2. Červená horúca fantasy podprsenka – 15 miliónov dolárov

Najdrahšia podprsenka na svete do roku 2006 v sebe pre zmenu nemá žiaden veľký diamant. Skladá sa z 1 300 vzácnych kameňov, okrem iných aj z 300-karátových rubínov.

Gisele Bundchen
Gisele Bundchen

1. Molly Sims podprsenka – 20 miliónov dolárov

Návrhárka Susan Rosen, 254-karátov bezchybných Steinmetz diamantov a namiesto látky platina. Modelka Molly Sims, ktorá bikini predvádzala, neskôr povedala v interview, že bola neskutočne nervózna. Kto by nebol Molly? Mala si na sebe bielizeň v hodnote 40-tich Lamborghini Aventador.

Molly Sims
Molly Sims

Zdroj: sarcasmlol.com, caranddriver.com  | Foto: sarcasmlol.com, pixabay.com, pcwallart.com