Moslimské herečky pre dospelých sa so smrteľnými vyhrážkami stretávajú pravidelne. Svoje o tom vie aj Nadia Ali, ktorá sa zdôverila, prečo napriek tomu nemieni opustiť tento biznis!Moslimská p*rnohviezda Nadia Ali sa už pravdepodobne do svojho rodného Pakistanu nikdy nevráti. Náboženskí fanatici sa jej totiž vyhrážajú smrťou. Ona napriek tomu z brandže odísť nemieni.

Nadia sa pôvodne živila ako kozmetička. Pred dva a pol rokom sa kvôli peniazom dala na striptíz, neskôr prešla na escort a nakoniec skončila v “zakázaných” filmoch. Tam zistila, že moslimské herečky sú v tejto sfére raritou a sú veľmi žiadané. Nadii sa tak otvorila cesta k obrovským peniazom.

nadia ali

“Som praktizujúca moslimka. Iste, mám každodenné konflikty vo svojej viere, ale to predsa každý moslim, nie? Praktizujem islam v záujme mieru a základných pokynov života – nekradnúť, byť pokorný, byť šťastný a byť vďačný,” vyjadrila svoj triezvy názor na islam.

Do sveta erotiky sa dostala po tom, ako jej priateľ ponúkol prácu striptérky v San Franciscu: “Zarobila som prvých 500 dolárov a bola som na seba hrdá. Panebože, nikdy sa nevrátim späť k môjmu starému životu. Je to, ako by ste chlapovi predávali predstavu, že si ho vezmete k sebe domov, ale to sa nestane,” zaspomínala si na svoje tanečné časy Nadia.

Všetko, čo Nadia Ali dokáže v posteli, nájdete >>>TU

Z Pakistanu jej prišlo mnoho nenávistných odkazov. Dokonca jej zakázali vstup do rodnej krajiny. Síce toto rozhodnutie nevydali úrady na to určené, no Nadia tvrdí, že návrat späť by bol pre ňu príliš nebezpečný. Aj keď jej rodičia nie sú s jej momentálnou prácou spokojní, rešpektujú jej rozhodnutie. Nadia dúfa, že p*rno je len odrazový mostík k jej dávnemu snu – otvoreniu sietí kozmetických salónov.

Moslimský svet ju kritizuje a tvrdí, že Nadia je svojím správaním a výberom oblečenia hanbou pre islam. Ona však prestať nemieni a chce podporovať jednotlivcov, ktorí chcú žiť slobodne a otvoriť svoju myseľ. Nadia chce docieliť benevolentnejší prístup moslimskej komunity k novodobému štýlu života: “Niekto musí priniesť zmenu, zmeniť pár vecí. Chcem, aby bolo jasné, že veci, ktoré robím, sú v poriadku. Ostávam v tejto brandži, aby prišla zmena.”

nadia aliVšetko, čo Nadia Ali dokáže v posteli, nájdete >>>TU

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).