Morfujeme! Legendárna hláška legendárneho seriálu, na ktorý si spomenie hádam každý, kto vyrastal v 90. rokoch. Deväťdesiatky sa však nenávratne skončili a s nimi sa skončil aj seriál. Ako si žijú strážcovia dnes? Väčšina z nich sa teší pevnému zdraviu, no jeden zo strážcov je už, bohužiaľ, po smrti…Power Rangers, alebo ak chcete Strážcovia vesmíru, bol legendárny seriál 90. rokov, ktorý sa niesol v duchu karate, vtipných kostýmov a vyvolávania zordov. Večný súboj dobra a zla nás jednoducho bavil a baví nás dodnes. Ako ale dopadli legendárni strážcovia vesmíru?

Schránka 29

Jason David Frank – Zelený a neskôr biely strážca

ranger

Tento chlapík sa po skončení strážcov na filmovú kariéru viac-menej vykašľal. Začal sa naplno venovať bojovým umeniam. Vypracoval vlastný bojový štýl, vybojoval množstvo zápasov v ringu a v roku 2003 sa dostal do siene slávy World Karate Union.

Austin St. John – Červený strážca

Schránka 24

Aj tento chalan sa po skončení filmovej kariéry začal venovať bojovým umeniam a venuje sa im dodnes. Pracuje ako tréner a o bojových umeniach dokonca napísal knihu.

David Yost – Modrý strážca

Schránka 25

Napriek tomu, že ho poznáte ako superhrdinu, počas natáčania neustále čelil šikane kvôli homosexuálnej orientácií. Došlo to tak ďaleko, že musel začať navštevovať terapeuta a zo seriálu nakoniec odišiel. Neskôr pôsobil ako producent, režisér a nakoniec sa stal managerom filmovej spoločnosti Geneon Universal Entertainment. Herectvu sa sporadicky venuje dodnes.

Walter Emanuel Jones – Čierny strážca

Untitled

Sympaťák, ktorý príhodne hral čierneho strážcu, sa filmovaním živí dodnes. Sledovať ste ho mohli aj v seriáloch ako Malibu Shores, Policajný odznak alebo Buffy – premožiteľka upírov.

Amy Jo Johnson – Ružový strážca

Schránka 28

Táto slečna ako jediná nemala skúsenosť s bojovými umeniami. Rolu získala vďaka svojim gymnastickým schopnostiam a po seriáli sa venovala najmä hudbe. Vydala niekoľko sólových albumov, neskôr sa usadila a založila rodinu.

Thuy Trang – Žltý strážca

Schránka 27

Sympatická Aziatka sa aj po skončení seriálu venovala herectvu a bojovým umeniam. Jej život však predčasne ukončila autonehoda, pri ktorej umrela na sedadle spolujazdca.

Zdroj/Foto: youtube, facebook, zimbio.com, instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!