Je to MILF-ka, jak sa patrí! Monika Hilmerová vyzerá aj po štyridsiatke neskutočne dobre a radí sa tak medzi naše najkrajšie a zároveň najobsadzovanejšie slovenské herečky súčasnosti, pričom dôvod je zrejme viac než jasný. Okrem jej talentu ju totiž zdobí i stále pekná tvárička, čo ocení každý jeden režisér, ktorý presne vie, ako ulahodiť (nielen) mužskému divákovi. Väčšina z nás Moniku pozná iba ako jednu z tých, ktorá sa pravidelne objavuje v “lacných” televíznych seriáloch našich popredných komerčných televízii, no nie vždy tomu bolo tak. V roku 2000 si totiž jemná blondínka zahrala hlavnú úlohu v medzinárodne úspešnom a nielen u nás, ale aj v zahraničí ocenenom filme z čias druhej svetovej vojny Prameň života.

Herečka v postave mladého českého dievčaťa vybraného do ohavného nacistického programu Lebensborn, ktorý mal Nemeckej ríši zabezpečiť dokonalých, rasovo čistých potomkov, predviedla okrem ohromujúceho talentu aj krásne telo – to ukázala v celej svojej kráse, či už v sprche alebo pri milostných scénach. Samotná Hilmerová označuje tento film za jeden z najkrajších, v akých mala kedy tú česť hrať.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Monika Hilmerová

Monika vo filme Prameň života (2000)Monika Hilmerová úplne nahá vo filme Prameň života

Prsia Moniky Hilmerovej v plnej paráde si môžete pozrieť —TU——TU—

Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)