Dievča, ktoré sa práve vrátilo z brigády niekde na Cypre. Bez priateľa, so snahou nájsť si po škole trvalú prácu alebo ešte radšej bohatého chlapa, ktorý by ju vytiahol z úmoru bývania v rodičovskom byte s rezignovanou matkou a až príliš dominantným otcom.Zoznámili sme cez jeden z tých nových online zoznamovacích nástrojov. Netuším, čím som ju očaril, ale po naozaj extrémne krátkom čase som od nej dostal telefónne číslo. Tak som jej zavolal, hneď. Bola práve vo vlaku a zostala z toho celkom príjemne prekvapená. Volali sme spolu niekoľko desiatok minút. V telefonáte som netlačil na pílu, iba sme kecali, len tak o ničom, čo kto práve robí a tak.

Bola to trošku taktika, pretože určite čakala, že sa ju budem snažiť pozvať na rande, to sa však nestalo. Večer som jej ale zavolal znova a dohodol sa s ňou, že ju nasledujúci deň večer vyzdvihnem pred jej domom a pôjdeme niekam na vínko. Tak sa aj stalo, prišiel som vyparádený a načas. Do auta mi nasadlo krásne mladé dievča v koženej bunde a až potom, ako sedela vedľa mňa, som si všimol, aké má neskutočne veľké prsia. Dostalo ma to a povedal som si, že urobím všetko pre to, aby som ju mal čo najskôr a ideálne ešte dnes.

Samozrejme, mal som presný plán, veď čítajte ďalej :). Auto som zaparkoval pri mojej bytovke na druhom konci mesta a vzal ju na malú prechádzku v priľahlom parku. Následne do pubu na rohu, kde som robil všetko pre to, aby vypila čo najviac, ona, nie ja :). Dokonca už bolo po záverečnej, kedy som čašníka uplatil, aby jej nalial ďalší pohár vína. Ja som vypil iba ten prvý, s tým, že ju predsa veziem domov. Aj keď som ani v najmenšom neplánoval niečo také ;-).

Nastala najhoršia fáza – dostať ju ku mne na byt. Po ceste z pubu mi začala rozprávať o jej otcovi, ktorý má na ňu až prehnané požiadavky a jej bývalom frajerovi. Vedel som, že toto je celkom dobrá kombinácia. Dievča hnevajú v jej hlave dvaja chlapi, možno by sa rada pomstila alebo to celé usekla a začala niečo nové. Dúfal som v tú prvú variantu, viazať sa s dvadsaťročným, duševne ešte deckom, sa mi veľmi nechcelo.

Sadli sme do auta a začali sme sa ešte rozprávať. Trochu som to hral aj na to, že možno by som nemal ani po tom jednom pohári vína šoférovať a trochu aj na to, že čo sa také stane, keď prespí u mňa. Samozrejme, že namietala, všetky namietajú. Nechcú sa „dať“ iba tak ľahko. Nastala fáza argumentov. Začal som menovať všetky na tému, prečo to predsa nie je problém a lámať ju na to, že si dáme ešte u mňa pohárik, porozprávame sa, v pohode sa vyspí a ráno ju pekne zaveziem domov. Vystúpil som z auta, obišiel ho a otvoril jej dvere. „Čo to robíš“ spýtala sa. Podal som jej ruku a povedal jej „beriem ťa ku mne, nevidíš?“. Nešlo to tak úplne po masle, ako som si predstavoval, ale nakoniec som ju z toho auta dostal.

Po príchode na byt, na moju ponuku piva, vína a whisky odpovedala, že jednoznačne whisky, že sa chce opiť, vedel som, že sme na cieľovej rovinke, už to len nepokaziť. Samozrejme, že som jej nalial poriadny stachan, s tým, že menší pohár nemám. Zamračila sa a kopla ho do seba. Nie, takáto ponuka sa neodmieta: bez hanby som nalial ďalší. Potom boli nejaké prúpovídky, kedy som predstieral, ako ma to všetko, čo ju trápi, zaujíma a ako jej držím v živote palce.

Išli sme si ľahnúť, na spanie si vypýtala moju košeľu, pretože ako všetci dobre vieme, všetky ženy kradnú, klamú a podvádzajú. Ľahli sme si, rozprávali sa, no a samozrejme, že k tomu prišlo. Ale! Viete, aká je se*uálna poloha na princeznú? Áno, jej mega prirodzené prsia ma neskutočne rajcovali a bolo mi to jedno, pretože som mal v posteli o pekných pár rokov mladšiu babu, pevnú, krásnu, chachacha-chichichi, s nádhernými veľkými kozami a roztomilou tváričkou Alenky z krajiny zázrakov. Ale ten se*?! Najviac ma dostala hláška „miláčik, čo to robíš veď budem celá spotená“. Rezignoval som, nedalo sa inak, ale urobil som sa. Tie kozy ma tak strašne brali, že som inak nemohol.

Na druhý deň sme vstali, zobral som ju niekam na obed, na ktorom sa tvárila ako keby spolu chodíme. Nemal som z toho dobrý pocit a očami som tlačil jedlo do seba, do nej a čašníka prosil, nech nám rýchlo prinesie účet, pretože potrebujeme okamžite odísť. Medzitým som predstieral telefonát z práce, že musím okamžite prísť. Tak som ju iba rýchlo vysadil pred jej domom a dúfal, že snáď si nepodreže žily, keď sa jej už neozvem. Hlavne som si však v hlave uložil peknú myšlienku na krásnu dvadsaťročnú dievčinu s obr-kozami, ktorú som dal dole a snažil sa vymazať tú, že to dievča nemalo ani najmenšiu potuchu, čo je se*.

A tak som si odniesol jednu novú veľkú životnú skúsenosť a potvrdil si to, čo som si už pretým tak trochu aj myslel. Ženské, čo vyzerajú ako zo stredových plagátov časopisov pre pánov, sú väčšinou, a česť výnimkám, tie najlenivejšie v posteli. Poloha na princeznú – ľahne si na chrbát a ty sa snaž. Iné dievčatá, aspoň taká je moja skúsenosť, čo nevyzerajú úplne TOP, alebo majú menšie prsia, sú v posteli niekedy ako rakety. Možno je to tým, že si uvedomujú svoj handicap a snažia sa o to viac, neviem.

Aká je vaša skúsenosť?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)