Vianoce už dávno skončili a vy máte doma kopu svetrov s tučniakmi, snehuliakmi, sobmi a podobne? Nezúfajte a nečakajte do ďalších, pretože vám ukážeme, ako ich kombinovať aj v nasledujúcich mesiacoch. Hádam by ste nechceli babke pokaziť radosť :)Základom k farebnému alebo premotivovanému zimnému svetru sú nohavice v jednotnej farbe, ideálne bez aplikácií, jednoduchý strih. Náš figurant Luky má na sebe nohavice v tmavomodrej farbe, ktoré sú príjemnou zmenou po rifliach a sústavnej čiernej farbe.

IMG_9609Pod sveter sme zvolili pomerne hrubú košeľu pieskovej farby, ktorá farebne sveter dopĺňa, no stále ho ponecháva centrom outfitu, čo je aj cieľom. Hnedé, nedbalo nahodené topánky s koženým lookom celý outfit ladia na pohoďácku stránku – akože ste si s ním nedali veľa námahy, no napriek tomu vyzeráte k svetu. :-)

IMG_9619 Sveter hovorí sám za seba. Ide o pohodlnú a najmä teplú záležitosť, samozrejme, ak nemáte nejaký s tou nepríjemnou vlnou, čo neustále “žere”.

Dúfame, že aspoň v tomto ročnom čase odhodíte vyťahané mikiny Guess, G star, Hilfiger a stavíte na sveter! Budete neprehliadnuteľný.

Stylistka Nicole
@nicoleszekely

IMG_9599 A čo na tento outfit hovorí naša stylistka Darinka?

darinkaOutfit pôsobí celkovo veľmi príjemne. Vrstvenie košele a svetru je skvelá voľba na zimné dni. Tmavomodrá sa vždy hodila k červenej a rovnako sú k celému outfitu vhodne zvolené i nohavice. Čižmové topánky sú pre tento rok veľkým trendom  a celý look len podčiarkli.

Foto: Marek Švančara