Len nedávno sa na verejnosť prevalil vzťah Andreja Bičana s krásnou mladou brunetkou Miškou. Známy moderátor sa k súkromnej záležitosti vyjadrovať dlho nechcel, no teraz má nervy na prasknutie. Idylický vzťah s oveľa mladšou partnerkou mu mnohí neprajú.

Aj keď Bičan na svojom facebookovom profile uviedol, že je vo vzťahu s mladou východniarkou spokojný a šťastný, nie všetci mu zrejme radosť zo spoločnej domácnosti so sympatickou brunetou doprajú. Na adresu svojej milenky Michaely sa z úst neznámeho zdroja, ktorý sa vyjadril pre portál čas.sk, sypú len hanlivé narážky. Vraj je zlatokopka a len využíva luxus, ktorý jej moderátor Bičan vo vzťahu ponúka.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

michaela kmecovámichaela kmecová

„Miša nemá žiadnu prácu. V podstate si užívala výhody a peniaze staršieho milenca, za čo mu je, samozrejme, kedykoľvek k dispozícii a poslušne na neho čaká,“ tvrdí anonymný zdroj podľa informácií cas.sk. Takéto klebety Bičana nenechali chladným a svoju dvadsaďtriročnú lásku si náležito bráni.

„Nemáte právo súdiť, lebo nepoznáte všetky okolnosti a nemáte všetky vstupy, ktoré by Vám dávali možnosť sa vyjadrovať k danej situácii. Fabulujete, vymýšľate, konšpirujete, konštruujete, ohovárate, otravujete, urážate, nadávate, zosmiešňujete, ubližujete, klamete, a to všetko len preto, aby ste zarobili na ďalšej senzácii,“ prehovoril o svojich trápeniach s mediálnym tlakom obľúbený moderátor skrz sociálnu sieť.

bičan facebook

Zdroj: cas.sk, Facebook  Foto: Facebook, vigi.sk