Už ste stáli niekedy na surfe? My teda nie, ale stačí nám, keď sa postavíme na snowboard a neudržíme sa tam ani 5 sekúnd. Povieme vám, riadna fuška. Ale čo dokazuje muž v nasledujúcom videu je priam neskutočné. On na tom surfe stojí ako priklincovaný a navyše drží nad hlavou svoju ohybnú partnerku. Dokonalý pár! 

 

Kto je Lauren Oiye a Chuck Inman?

Lauren Oiye je dievča z Kalifornie, ktoré má výborné skúsenosti so športom už odmalička. Venovala sa športovej akrobatike, tancu a synchronizovanému plávaniu. Aby toho nebolo málo, po presťahovaní sa na Havaj, Lauren pridala do svojho repertoáru aj tandemové surfovanie. Už začiatok jej kariéry bol raketový, keď spolu s partnerom Chuckom Inmanom vyhrala množstvo prestížnych ocenení v tandemovom surfovaní. Navyše je Lauren vzornou žiačkou Havajskej univerzity.

Chuck Inman si prvýkrát privoňal k surfu keď mal 18 rokov. Rodinný priateľ mu ukázal čaro surfovania a uviedol ho do tajov tohto športu. Nič nenechalo na seba dlho čakať a surfovanie sa stalo jeho životným štýlom. Postupne začal cestovať na Havaj, kde surfoval a vychutnával si slnečné počasie. Neskôr sa stal osobným trénerom pre seniorov a dostavil sa aj prvý majstrovský titul v roku 2006. Na jeho konte je množstvo víťazstiev z prestížnych svetových súťaží.

Vychutnajte si už spomínané video, ktoré vám vyrazí dych!

Foto: Facebook.com