Už od 27. októbra 2016 sa môžete tešiť na nový seriál s názvom The Young Pope, ktorý má na svedomí Paolo Sorrentino, pričom v hlavnej úlohe mladého skazeného pápeža sa predstaví hviezdny Jude Law. Najnovší trailer k tomuto seriálu vás zaručene presvedčí o tom, že The Young Pope by nemal chýbať vo vašich voľnočasových plánoch na jeseň 2016!Hviezdny anglický herec Jude Law sa v seriáli The Young Pope predstaví ako Lenny Belardo, ktorý bol zvolený za prvého amerického pápeža. Kontroverzný mladý muž príjme meno Pius XIII, ale jeho záľuby nespočívajú len vo viere v Boha, práve naopak. Tento mladý pápež si rád dopraje radovánky aj z iného, nie zrovna kresťanského súdka. Okrem Judea Lawa sa v seriáli The Young Pope objavia napríklad Diane Keaton (Krstný otec, Lepšie neskoro ako nikdy) alebo James Cromwell, ktorého môžte poznať z filmov Zelená míľa, Ja, robot alebo zo seriálu American Horror Story.

The Young Pope seriál

The Young Pope bude desaťdielna miniséria, ktorá bude mať premiéru 27. októbra 2016 na Sky Atlantic, ale krátko potom sa dostane aj na obrazovky HBO. O scenár a réžiu tohto seriálu, ktorý určite vzbudí veľký ohlas (či už negatívny alebo pozitívny), sa postaral Talian Paolo Sorrentino. Ten sa o ňom vyjadril nasledovne: „Tento seriál je o dôkaze božej existencie i absencie. O tom, ako môže byť viera nadobudnutá i stratená. O tom, aké ľahké je podľahnúť pokušeniam poď ťarchou všetkej tej svätosti.”

The Young Pope trailer

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D