Mladá Mexická policajtka menom Bianca sa počas služby venovala orálnemu uspokojovaniu svojho kolegu. Chlapcovi sa fajka zapáčila natoľko, že sa rozhodol si pri tom Biancu zvečniť!Musíme uznať, že s mladým párom do istej miery súcitíme. Veď si to len predstavte. Služba sa tiahne, do fajrontu ďaleko, nikde žiadny kriminálny živel. Uznajte, existuje snáď lepší spôsob, ako si vyplniť voľnú chvíľku? Bianca vlastne neurobila nič až také zlé. Jej jedinou chybou bol fakt, že si zrejme nevybrala práve toho najinteligentnejšíeho kolegu zo zboru. Chlapcovi sa totiž tento zážitok zapáčil natoľko, že sa s ním potreboval podeliť s čo najväčším okruhom svojich známych. Celý akt si poctivo nafotil a bezprostredne po jeho ukončení zavesil fotky na svoj Facebook.

1812152

Reakcia na seba pochopiteľne nenechala dlho čakať. Fotky uniformovanej dvojice, ktorá si počas služby užíva orál, sa totiž onedlho dostali k ich nadriadeným. Obaja policajti boli urýchlene suspendovaní a celá aférka sa momentálne intenzívne vyšetruje. “Takéto správanie našich policajtov je celkom neprijateľné!,” uviedol policajný náčelník Corro.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!