Sebecký vodič by si zaslúžil zopár výchovných! Fotka jeho bieleho Seatu, ktorým zaberal neskutočné štyri parkovacie miesta, zaplavila sociálne siete. A všetci sa pýtajú, čo ho k takémuto parkovaniu viedlo. Jeho odpoveď na seba nenechala dlho čakať a vysvetlenie je fakt absurdné!Biely Seat LEON zaparkovaný na štyroch parkovacích miestach! To je snáď nejaký zlý žart, istotne si pomysleli ostatní vodiči, hľadajúc voľné parkovacie miesto. Netrvalo dlho a fotografia stelesnenej arogancie začala putovať po internete. Mladík, ktorému auto patrí, mal ale na svoje konanie fakt debilný dôvod (asi ako všetci, ktorí parkujú štýlom, že vám naviera žila na krku)!

seat

Meno drzého vodiča je Fabio Silva a keďže sa mu ušlo verejného očiernenia, začal sa pochopiteľne brániť slovami: “…začnite si aj vy šetriť tisíce na nové auto a potom pochopíte, o čo mi išlo. Ospravedlňujem sa za to, že nechcem aby mi idioti zničili moju pýchu a radosť.” Podobná mašinka totiž vychádza v Anglicku na 9 000 libier (cca 10 000 eur).

fabio seat

Takto Fabio opodstatnil svoj zločin “proti ľudskosti”, ľudia však s jeho konaním nesúhlasia. Odporúčajú mu zaplatiť si radšej lepšiu poistku, ktorá by pokryla aj prípadný vandalizmus. Chalan má okrem toho aj tú smolu, že po takejto reklame na sociálnych sieťach sa na jeho Seat strhne medzi miestnymi grázlami ozajstná poľovačka :D

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Facebook, giphy