Znalí z vás možno zachytili správu o tom, že minulý týždeň péčková hviezda Alexis Texas oslávila svoje 31. narodeniny. Ako inak by ich však mala osláviť, ak nie so svojimi kolegyňami v luxusnom rezorte na Hawaii. Človek by si pomyslel, že táto oslava bola len pre vyvolených, ale Alexis a jej kamarátky sa nebránili privítať mladíka, ktorý sa pôvodne vybral na dovolenku so svojou matkou a sestrou.Ako to celé začalo? Šťastlivec pre média všetko vyrozprával.

Dave práve úspešne ukončil štúdium na strednej škole a ako darček dostal od matky týždňovú dovolenku na Hawaii. Naštastie pre neho, bol to práve ten týždeň, kedy sa Alexis Texas, Jesse J, Monique Alexander, Blair Bananas a Nikki Benz ocitli na rovnakom mieste: ,,Moju sestru zrazil raft. Monique Alexander videla, čo sa stalo a začala sa na nás umievať. Následne zavítala k nám a dali sme sa do reči.”

Monique Alexander

,,Pili sme a kúpali sa s nimi v bazéne. Sú rozhodne veľmi atraktívne. Nikdy by ma nenapadlo, že sú to herečky z filmov pre dospelých, ak by mi to samé neprezradili.”

ad7b281157593eaca162c766642d6293

,,Zrejme som pre ne bol zaujímavý a tak sme si vymenili telefónne čísla. Dievčatá sľúbili, že sa ozvú a môžeme si niekam spolu zájsť.”

Monique

Avšak na otázku, či sa udialo aj niečo viac, Dave odmietol odpovedať. Tak to celé necháme na vašej predstavivosti. Môžeme len dúfať, že jeho matka nebola súčasťou tohto celého.

Zdroj | Foto: theladbible.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.