Určite ste počas svojich študentských čias mali na škole aspoň jednu učiteľku, s ktorou ste si to vo svojich snoch neraz rozdali. Avšak zatiaľ čo u nás v drvivej väčšine zostane len pri vzrušujúcich predstavách, zdá sa, že v USA majú žiaci väčšie “šťastie”.Na povrch vyplával ďalší prípad (jeden z mnohých a určite nie posledný), kedy americká učiteľka udržiavala s*xuálny pomer so svojím žiakom. Tentokrát išlo o 13-ročného chalana z Arizony.

27-ročná Brittany Zamora mala začať flirtovať so žiakom už počas triednej skupinovej konverzácie, po ktorej si dvojica vymenila niekoľko textových správ. Učiteľka začala chlapcovi posielať nahé fotky, čo napokon prerástlo do ich pomeru. Brittany mala v rozmedzí od 1. februára do 8. marca tohto roka so žiakom spať minimálne trikrát, pričom raz si to dvojica užívala v aute učiteľky a raz malo dôjsť k orálnemu uspokojeniu neplnoletého priamo v triede po vyučovaní.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

27-ročná učiteľka Brittany Zamora

Ich milostný vzťah bol odhalený po tom, ako rodičia žiaka našli pikantné správy od učiteľky v mobile svojho syna. Paradoxom je, že Brittany je vydatá a pri prvom pojednávaní povedala sudcovi, že všetko ľutuje a chce sa vrátiť domov k svojmu manželovi. Kaucia bola stanovená na 250 tisíc dolárov. O osude Brittany sa má rozhodnúť na súde ešte tento týždeň.

Úryvok z konverzácie medzi žiakom a učiteľkou:

Žiak: “Tak veľmi chcem s tebou s*x, bejby. Vtedy raz mi to nestačilo.”
Učiteľka: “Ja viem, bejby. Chcem ťa každý deň bez prestávky. Ak by som mohla, skončila by som v práci a šu*ala by som s tebou celý deň.”
Ž: “Potrebujem od teba viac.”
U: “Dám ti všetko, čo len chceš, bejby.”

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Twitter.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).