Tiziana Cantone si to minulý rok rozdala so svojím partnerom pred zapnutou kamerou. Jej priateľ si však erotický materiál nenechal len pre seba a zverejnil video na internet. Potom, čo sa autentické péčkové video stalo hitom internetu, 31-ročná Talianka neuniesla hanbu a zašlo to dokonca až tak ďaleko, že spáchala samovraždu! V roku 2015 vtedajší priateľ Talianky Tiziany Cantone zverejnil video z ich spoločných erotických radovánok. Ona následne vysúdila, aby bolo kontroverzné video z internetu stiahnuté, čo ju údajne stálo viac než 20 000 eur. Ani po stiahnutí a vymazaní videa sa však Tiziane neuľavilo, pretože ju neustále prenasledovali zlomyseľné komentáre, a to či už v osobnom živote, alebo na sociálnych sieťach. 31-ročná kráska sa dokonca v nádeji zabudnutia a začatia nového života odsťahovala do Toskánska, ale napokon tlak verejnosti neuniesla a psychicky sa zrútila. Zverejnenie videa z jej pohlavného styku s priateľom sa skončilo veľkou tragédiou. Tiziana Cantone spáchala samovraždu – obesila sa!

Erotické video, ktoré spôsobilo tragickú smrť mladej Talianky, nájdete na Manforum.sk >>>TU

Tiziana Cantone video

Táto tragická smrť vyvolala veľký rozruch a jej pohreb sa vysielal dokonca v televízii. Následne sa znovu začali vynárať debaty za šikanu na sociálnych sieťach. Niektoré talianske zdroje však podávajú celý príbeh trošku inak a tvrdia, že Tiziana pridala video na internet sama v snahe pomstiť sa svojmu ex-priateľovi. Nech už to bolo akokoľvek, jej video bolo svojho času veľmi populárne. Najmä preto, že keď si počas sexu všimla, že ju jej priateľ kameruje, tak to okomentovala slovami: ,,Ty to natáčaš? Bravó!” a ďalej pokračovala v uspokojovaní svojho partnera.

Erotické video, ktoré spôsobilo tragickú smrť mladej Talianky, nájdete na Manforum.sk >>>TU

Tiziana Cantone video

Ako už bolo spomenuté vyššie, video zobrazujúce Tizianu Cantone v akcii, bolo z inetrnetu stiahnuté a na žiadnom z najznámejších a ani menej známych portálov s podobnou tematikou ho nenájdete. Samozrejme, čo už raz dáte na internet, to sa (takmer) vždy dá vystopovať, takže po usilovnom hľadaní sme predsa len našli originálnu verziu Tizianinho videa.

Erotické video, ktoré spôsobilo tragickú smrť mladej Talianky, nájdete na Manforum.sk >>>TU

Foto: Instagram.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D