Samoukájanie, ako sme už v minulosti písali, je u žien prirodzenou a dokonca veľmi obľúbenou činnosťou. Nie vždy sa však masturbácia musí skončiť „happy endom“, čoho dôkazom je aj nešťastný príbeh mladej anglickej pestúnky Nicol a jej dvoch spolusúputníčok.Iba 21-ročná Angličanka Nicol doplatila na svoje vlastné vzrušenie. Dievča, ktoré sa živilo strážením detí, si pravdepodobne pomocou vibrátoru privodilo takú rozkoš, až sa jej zastavilo srdce. Túto hypotézu potvrdzuje aj policajné vyšetrovanie, podľa ktorého ležal vedľa mŕtveho tela mladej ženy vibrátor a počítač so spusteným péčkografickým materiálom. Nebohé dievča našiel v jej vlastnom byte zákazník a zároveň sused, ktorému v osudný večer neprišla strážiť deti. Podľa tvrdení súdneho patológa u dievčaťa prišlo k náhlej srdečnej arytmii, pravdepodobne spôsobenej vysokou mierou vzrušenia. Prekvapivé je, že podľa pitvy bola Nicol úplne zdravá, a tak ju smrť zasiahla nečakane.

Nicol však nie je jediná žena ktorá sa stala obeťou vlastnej rozkoše. Podobným spôsobom sa z tohto sveta porúčala aj istá brazílska študentka Bianka. Na druhý svet ju doslova „odlízala“ jej lesbická priateľka, ktorej sa podarilo Bianku priviesť k neuveriteľnému, dvanásť minútovému orgazmu. Podľa výpovede jej lesbickej priateľky to začalo nevinnými erotickými hrami, avšak po chvíli to celé prerástlo do neskonalého pôžitku. Bianka vzdychala, kričala zarývala nechty do postele, čo si najskôr jej kamarátka vysvetľovala ako prirodzenú reakciu na dobre odvedenú prácičku, no keď kŕče neprechádzali ani po 10 minútach dievča sa zľaklo a privolalo pomoc. Bohužiaľ, po dvanástich minútach ostala Bianka bez slov a privolaný lekár musel konštatovať smrť.

orgazmusNo a do tretice tu máme “laureátku” Darwinovej ceny. Istá mladá nešťastnica, túžiaca po troche uvoľnenia, sa rozhodla urobiť si dobre v pohodlí domova. Osudnou sa jej však stala rekvizita, ktorú pri tomto akte zvolila. Dievča totiž vysadlo na chladničku a rozhodlo sa rozdať si to s rúčkou od metly. Keď však začulo štrngajúce kľúče vo dverách zľaklo sa a zoskočilo na zem…

Nuž život so sebou prináša všeličo, takže, čo dodať na záver? Slovami Angličana, „Safety first“

Viac o ženskej masturbácií si môžete prečítať tu: Ženy sa vibrátorom ukájajú od nepamäti!

Foto:  feminiya.com, awesomeyourlife.com