Carat je známy predovšetkým ako najväčší motoristický festival na Slovensku. Jeho súčasťou je ale aj populárna súťaž krásy. Prvé kástingy na tohtoročnú Miss Carat Tuning 2018 už začínajú. Pozrite sa na tie krásky!

Miss Carat Tuning je zaujímavá a jedinečná najmä tým, že nemá až také vyhranené pravidlá ako obdobné modelingové súťaže. Práve preto je ponuka dievčat skutočne veľmi pestrá a rôznorodá, čo z Miss Carat Tuning robí zrejme najzaujímavejšiu súťaž krásy v našich končinách. Hoci jej vyvrcholenie je na programe až v lete priamo počas festivalu, už teraz začínajú prvé kástingy, na ktorých sa porote predstavujú samé pôvabné slečny.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tohtoročná porota je zložená z playmate Zuzany Plačkovej, nechtovej dizajnérky Lenky Zavažanovej, hairstylistu Vladimira Lekara, make-up artistky Lucie Slezákovej a z dvoch úspešných CARATIEK, ktorými sú  Dominika Horníková (2. ViceMiss Carat Tuning 2016) a Karin Marková (Miss Carat Tuning 2017). Zostavu porotcov uzatvára hudobný producent Matúš Ferko.

Posledný kásting, ktorý je zároveň semifinálovým kolom, sa uskutoční v nedeľu 25. marca 2018 v hoteli Bratislava, a to v čase od 13:00 do 18:00. Ako to na kástingoch Miss Carat Tuning 2018 vyzerá, si môžete pozrieť vo fotogalérii či na videu pod článkom. 

Miss Carat Tuning 2018 kásting fotogaléria

Miss Carat Tuning 2018 kásting video si môžete pozrieť  — TU —

Foto: Ján Forky Paprskár, Instagram | Video: YouTube