Ambiciózna modelka Jennifer Pamplona (24) sa už teraz môže pýšiť svojimi úspechmi, keďže predvádzala modely pre slávny módny dom Versace. No to je pre brazílsku krásku slabá útecha, keďže svoj vysnívaný cieľ zatiaľ nedosiahla.Už ako tínedžerka sa musela Jennifer zmieriť so šikanou kvôli jej štíhlej figúre. Čítate správne! Brazílske dievčiny sú známe tým, že disponujú bujnými krivkami a mladá kráska výrazne vyčnievala z radu.

Už vtedy bolo rozhodnutá zmeniť svoje telo a do plastických operácií sa pustila na plno. Zaumienila si, že bude mať väčší zadok ako Kim Kardashian. Dala si zväčšiť prsia, odstrániť štyri rebrá, spraviť liposukciu a, samozrejme, niekoľkokrát si dávala vypĺňať zadok. Za operáciu zatiaľ zaplatila viac ako 165-tisíc eur a nehodlá skončiť.

 

Pokiaľ nedosiahne dostatočnú veľkosť svojho pozadia, ktorá prekoná tzv. kráľovnú retuše. “Teraz som odhodlaná mať väčší zadok ako ona. Všetci mi hovoria, že to nepotrebujem, ale ja viem, že skrátka to chcem. Tieto zákroky mi pomáhajú, cítim sa vďaka nim oveľa sebavedomejšie,” uviedla tvrdohlavá Jennifer.

Kim vs. Jennifer

Zdroj: thesun.co.uk   |  Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
NikolS
Redaktorka zameraná na najnovšie trendy obľubené na Slovensku, či vo svete. Ponúka najnovšie informácie, ktoré by čitateľa okamžite zaujali.