Zdá sa to byť neuveriteľné, ale všetko nasvedčuje tomu, že nás skutočne kontaktovali mimozemšťania. Nejakým pre nás neznámym spôsobom sa im podarilo nabúrať do priameho prenosu a po prvýkrát k nám oficiálne prehovorili. 

Ľudstvo vzhliada ku hviezdam už od počiatku vekov. Pozorovania záhadných svetiel na oblohe sú dobre zdokumentované naprieč celou našou históriou. Spočiatku sme ich považovali za znamenia bohov, no ako čas plynul, začali sme sa celkom seriózne zaujímať o to, či sme skutočne vo vesmíre sami. Akokoľvek sa to zdá byť pritiahnuté za vlasy, v roku 1977 sa nám konečne podarilo nadviazať kontakt. Lepšie povedané mimozemšťania kontaktovali nás.

Satelit 1

26. 11. 1977 o 17 hodine a 5 minúte ostali milióny Angličanov v šoku. Všetka tá perfektná vedecká technológia, ktorou sme vtedy disponovali bola odrazu vypnutá. Milióny domovov od Hampshiru až po Reading skrz Berkshiru a Whitney, Oxfordshir cez Londýn až po Southampton mali možnosť počuť mimozemskú správu. Hlas veľmi silný, ktorý nikto a nič nedokázalo zastaviť. Dokonca nepomohlo ani vypnutie televíznych prijímačov!

Tajomný hlas z Kozmu sa k ľuďom prihováral 5 minút a po celý tento čas sa ho nepodarilo pozemským systémom prerušiť. Z miliónov televíznych obrazoviek zaznievala správa v jasnej angličtine. V roku 1977 priviedla udalosť v úžas aj tých nelepších televíznych technikov, pretože nebolo v ich silách nijakým spôsobom prerušiť intervenciu, ktorá sa niesla na TV vlnách naprieč celým Anglickom. Ministerstvo informácií a vedenie nezávislých televíznych prímačov Anglicka sa vyjadrilo, že vysielanie jednoducho nebolo možné anulovať. Vtedajšie autority označili incident za kanadský žartík neznámeho vandala, avšak objasniť spôsob, akým by niečo také bolo možné, sa im nepodarilo.

prenos 1997

Iste, v minulosti sa už zopár kozmonautov a vedcov na tému mimozemšťanov jasne vyjadrilo, ale odkaz takpovediac z prvej ruky máme zatiaľ len jeden. Čo na to poviete vy, mohlo sa jednať skutočne o historicky prvý kontakt s mimozemšťanmi alebo si niekto len schuti vystrelil na anglický účet? Nuž, nech je ako chce, tu je autentický záznam z roku 1977 aj s prekladom:

Zdroj: youtube