V týchto dňoch máte jedinečnú príležitosť zhliadnuť tie najkrajšie, najnovšie a najexkluzívnejšie kúsky zo sveta motocyklov. Stačí zájsť do bratislavského Centralu na výstavu I ♥ rýchlosť.Od 12. februára ponúka nákupne centrum Central všetkým fanúšikom motoriek obrovskú pastvu pre oči. Na svoje si prídu priaznivci cestných motoriek, pretekárskych špecialít a taktiež aj historických rarít. Výstava totiž prináša viac než 90 rôznorodých modelov vrátane unikátnych noviniek roku 2015, ktoré svoju výstavnú premiéru „zažívajú“ práve v Bratislave. Týka sa to napríklad cestných modelov Yamaha MT 09 Tracer, KTM 1290 Super Adventure, BMW R1200 či Harley Davidson Street 750. „Sme radi, že sa nám podarilo priniesť túto unikátnu výstavu motoriek na Slovensko a predviesť tak niektoré produktové novinky pre rok 2015, ktoré naši návštevníci mohli vidieť ako prví,“ prezradil Jan Borůvka, Center Manager nákupného centra CENTRAL.

Vystava_1

Návštevníci budú nadšení nielen zo sériových modelov, ale aj špeciálne upravených či na mieru vyrobených motoriek. Prekvapením je zaiste dukátmi vykladaný a drevom vyzdobený motocykel Juraja Jánošíka, ktorý je okrem toho ešte aj ozdobený slovenskými maľbami.

Prečítajte si tiež: Výstava exkluzívnych motoriek – pozrite si tieto nádhery zblízka!

Na výstave nechýbajú ani kúsky z Dakar 2013 a 2014, vystavené reprezentantom a jedným z najúspešnejších jazdcov Slovenska Ivanom Jakešom. Rovnako tak aj motocykel Jawa 250 slovenskej pretekárskej legendy Petra Baláža a motocykel zo série svetových okruhov Moto GP 2011 českého pretekára Karla Abrahama, ktorý je pravidelným účastníkom Majstrovstiev sveta cestných motocyklov. Peter Baláž a Karel Abrahám sa dokonca výstavy zúčastnili aj osobne, a to 14. februára, kedy na svojej autogramiáde rozdávali fanúšikom i podpisy.

Autogramiada_1

„Som rád, že prostredníctvom tejto výstavy môžem moju prácu priblížiť svojim fanúšikom a ukázať im naživo pretekársky špeciál, ktorý inak majú možnosť vidieť iba diváci Majstrovstiev sveta,“ uviedol Karel Abraham.

Výstava I ♥ rýchlosť vám bude v nákupnom centre Central k dispozícii do 1. marca 2015.