Zabudnite na situácie, kedy ste hľadali dobré video pre dospelých a vyhadzovalo vás to na stránky Cosmopolitanu a keď ste konečne našli, čo ste hľadali, tak tú stránku s podozrivým obsahom, z ktorej priam žiarilo, že vám zavíri počítač, ste radšej zavreli.Tomu je koniec, zabudnite na nekonečný čas strávený len hľadaním, neustále vyskakovanie reklám, ktoré vás obťažujú a blikajúce okná, ktoré vám pripomínajú, aké veľké výhody získate, ak sa zaregistrujete.

253Pre fajnšmekrov: 18 stránok s videami pre dospelých vo vysokom rozlíšení

Boodigo je vyhľadávač vytvorený špeciálne pre dospelých, ktorí chcú čo najrýchlejšie nájsť tie najlepšie videá pre dospelých.

po2

Je navrhnutý tak, aby pri zobrazovaní stránok bolo u užívateľa dodržané súkromie, bezpečnosť a anonymita, nepoužíva cookies ani žiadne technológie na sledovanie či zhromažďovanie informácií o užívateľoch.

Tento internetový vyhľadávač nie je len o tom, aby sme našli kvalitné videá pre dospelých. Spolupracuje so spoločnosťami, webovými stránkami a službami, ktorých spoločným cieľom je chrániť používateľov a zabrániť im navštevovať stránky profitujúce zo zneužívania mladistvých. Jednou z nich je aj ASACP – Asociácia venujúca sa online ochrane detí, ktorá takýchto „podozrivých užívateľov“ automaticky presmeruje na svoju stránku a zabraňuje deťom sledovanie stránok s nevhodným obsahom.

Boodigo chráni hneď dvakrát. Združuje hľadané kľúčové slová s obsahom a zároveň overuje, či obsah patrí dôveryhodným stránkam a automaticky odfiltruje pirátske stránky a stránky s nebezpečným obsahom, aby zabránil akémukoľvek poškodeniu užívateľa.

Colin Rowntree, vlastník stránky pre dospelých a zároveň člen tímu, ktorý vytvoril Boodigo uviedol, že už po po pár dňoch jeho používania sa niekoľkonásobne zvýšila popularita tohto vyhľadávača.

zdroj: boodigogo.com, asacp.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)